Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Jak odzyskąć pieniądze ze spłaty z depozytu sądowego?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Dzień dobry,

  W styczniu 2013 brat złożył do depozytu pieniądze które przysługują mi ze spłaty spadku zgodnie z nieprawomocnym zezwoleniemm. Wniosłam apelacje od zezwolenia na złożenie do depozytu, że wydanie zezwolenia było bezzasadne.. Jednak pieniądze już tam są. Teraz chciałabym jak najszybciej je odzyskać. Dlatego w 25 lutego tą apelację wycofałam, 5 marca było rozpatrzenie, sąd przyjął wycofanie, 13 marca druga strona otrzymała pismo, że apelacja jest wycofana.
  I od tego czasu sprawa stoi w miejscu, mało tego dziś dowiedziałam się że postanowienie o zezwolenie na złożenie do depozytu jest nadal nieprawomocne, tak mi powiedziono w sądzie. Czy to możliwe skoro ja swoją apelacje cofnęłam w 25 lutego, i od tego czasu żadne pisma do sądu nie były kierowane.

  Równocześnie z wycofaniem apelacji złożyłam wniosek o wypłatę pieniędzy z depozytu, jednak dziś w sekretariacie powiedzieli mi że tym wnioskiem sąd się jeszcze nie zajął....

  Długo może trwać ta cała procedura wypłaty pieniędzy z depozytu?

  Naprawdę bardzo mi zależy na wypłacie tych pieniędzy bo są mi pilnie potrzebne, będę bardzo wdzieczna za kazda pomoc.

  Z góry dziękuje za pomoc.

  Odpowiedz Cytuj
 • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane