Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

NIEUZNANA GWARANCJA UBEZPIECZONEGO WYŚWIETLACZA TELEFONU KOMÓRKOWEGO

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Witam, mam problem z firmą, w której ubezpieczony mam wyświetlacz telefonu.Synek ma roczek,wziął telefon i upuścił na kafelki,w związku z czym pękł wyświetlacz.W regulaminie jest napisane,że:
  a)PRZYPADKOWE USZKODZENIE-nagłe,trudne do przewidzenia i uniknięcia uszkodzenie mechaniczne objętego ochroną ubezpieczeniową Wyświetlacza,polegające na jego stłuczeniu,zarysowaniu lub pęknięciu,powodujące przerwanie funkcji lub nieprawidłowe funkcjonowanie Wyświetlacza,wymagające naprawy w celu przywrócenia prawidłowej funkcjonalności Telefonu,

  b)DEWASTACJĘ-bezprawne,celowe zniszczenie lub uszkodzenie przez Osobę trzecią objętego ochroną ubezpieczeniową wyświetlacza Telefonu.

  Dzwoniąc do tej firmy mówią mi że moje dziecko nie jest osobą trzecią bo należy do członka mojej rodziny.Błagam o pomoc w tej sprawie bo walczę z nimi już drugi miesiąc.Z góry Dziękuję

  Odpowiedz Cytuj
 • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane