Wyjazdy studenckie

Odpowiedzi w temacie (1)

zwierzcho

4.7.2012

Zapraszam wszystkich na wyjazdy Student Travel.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

zwierzcho

2012-07-04 14:13:54

Wszystkie wyjazdy na http://student.travel.pl/ są przeznaczone dla młodych, aktywnych osób. Nie trzeba być studentem, żeby jechać! Ze względu na atmosferę, którą tworzą wszyscy uczestnicy wyjazdy te są unikatowe! Gorąco zachęcam!!

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 30.6.2014

  Jak bezpiecznie wyjechać na wakacje?

  W Polsce istnieje około kilka tysięcy biur podróży - od niewielkich agencji, biur oferujących pokoje gościnne czy wczasy rodzinne po wielkie firmy, których sieć sprzedaży obejmuje dziesiątki (...)

 • 15.7.2017

  Tańsze rozrywki z Kartą Dużej Rodziny...

  Nadeszło lato, czas odpoczynku i rekreacji. Duża rodzina to spore wydatki związane z organizacją czasu wolnego. Jednak z Kartą Dużej Rodziny można sporo zaoszczędzić. W programie uczestniczy wiele (...)

 • 17.7.2017

  Pracowitym cudzoziemcom będzie łatwiej przenieść się do Polski

  Zaproponowana przez Radę Ministrów nowelizacja ustawy o cudzoziemcach dostosuje nasz porządek prawny do obowiązującej dyrektywy unijnej. W nowych przepisach szczególną uwagę poświęcono cudzoziemcom, (...)

 • 6.12.2007

  O czym warto pamiętać wyjeżdżając za granicę?

  Często nie zdajemy sobie sprawy z zagrożeń, jakie czyhają na nas w czasie podróży za granicę - do pracy bądź po prostu na wycieczkę. Może to być np. niestabilna sytuacja w niektórych regionach (...)

 • 9.7.2018

  O czym konsument energii i gazu powinien pamiętać przed wyjazdem na urlop?

  Zapłać rachunki, odłącz urządzenia elektroniczne od zasilania… - O czym jedszcze warto pamiętać, żeby cieszyć się udanymi wakacjami także po ich zakończeniu