e-prawnik.pl Porady prawne

Wypowiedzenie umowy zlecenia zawartej na czas oznaczony

Pytanie:

Czy możliwe jest wypowiedzenie umowy zlecenia zawartej na czas oznaczony?

Masz inne pytanie do prawnika?

Odpowiedź prawnika: Wypowiedzenie umowy zlecenia zawartej na czas oznaczony

12.2.2012

Powyższy problem był przedmiotem wyroku Sądu Najwyższego - Izba Cywilna z dnia 28 września 2004 r. (IV CK 640/2003): „Umowa zlecenia zawarta na czas oznaczony może być wypowiedziana przez każdą ze stron w każdym czasie (art. 746 kc)”.

 

Potrzebujesz porady prawnej?

KOMENTARZE (0)

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Bądź pierwszy!!


Dodaj komentarz

DODAJ KOMENTARZ