Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

oskarżenie o popełnienie przestępstwa z art. 177 1kk

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Jestem oskarżony o wyżej wymienone przestępstwo. Gdy wezwano mnie na komendę w celu poinformowania mnie o tym, nie przyznałem się do winy, jednak po rozmowie z policjantem nie mam szans na wygranie sprawy. Teraz sprawa jest już w prokuraturze a ja chciałbym zmienić zdanie i przyznać się do winy. Jakie kroki powinienem podjąć(wnioski) i czy jest to wogóle możliwe? Jak się bronić?

  Odpowiedz Cytuj
 • outlaw
  Wysłany: 2008-01-04 15:21:34

  podales za moalo szczegolow nt wypadku, ofiar itd ale na kzdym etapie postepowania mozesz przyznac się do winy - mozesz pojsc do prokuratora i poprosic o ponowne przesluchanie i podczas niego przyznac sie do winy, opowiadając jednoczesnie wszystko ze szczegółami. Ale najpierw proponuje pojsc do ofiary wypadku i wyplacic jej odpowiednia sume, po to by ona napisała ci oswiadczenie ze ta suma calkowicie wyczerpuje jej roszczenia, że ci wybaczyła itd. jak bedziesz miał takie oswiadczenie to masz nawet szanse na warunkowe umorzenie postepowania. Żeby cos dokladniej powiedzieć musialbym znac sprawe szczegolowo. zycze powodzenia
 • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane