Forum prawne

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

oskarżenie o popełnienie przestępstwa z art. 177 1kk

Jestem oskarżony o wyżej wymienone przestępstwo. Gdy wezwano mnie na komendę w celu poinformowania mnie o tym, nie przyznałem się do winy, jednak po rozmowie z policjantem nie mam szans na wygranie sprawy. Teraz sprawa jest już w prokuraturze a ja chciałbym zmienić zdanie i przyznać się do winy. Jakie kroki powinienem podjąć(wnioski) i czy jest to wogóle możliwe? Jak się bronić?

2008.1.4 12:23:14

Odpowiedzi w temacie: oskarżenie o popełnienie przestępstwa z art. 177 1kk (1)

podales za moalo szczegolow nt wypadku, ofiar itd ale na kzdym etapie postepowania mozesz przyznac się do winy - mozesz pojsc do prokuratora i poprosic o ponowne przesluchanie i podczas niego przyznac sie do winy, opowiadając jednoczesnie wszystko ze szczegółami. Ale najpierw proponuje pojsc do ofiary wypadku i wyplacic jej odpowiednia sume, po to by ona napisała ci oswiadczenie ze ta suma calkowicie wyczerpuje jej roszczenia, że ci wybaczyła itd. jak bedziesz miał takie oswiadczenie to masz nawet szanse na warunkowe umorzenie postepowania. Żeby cos dokladniej powiedzieć musialbym znac sprawe szczegolowo. zycze powodzenia

2008.1.4 15:21:34

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika