Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Wypłata odszkodowania - jak wygląda? + ewentualne odwołanie

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Witam,
  Chciałam spytać w jaki sposób oskarżony może wypłacić mi odszkodowanie? Wyrok zapadł dziś w Sądzie Rejonowym. Oskarżony musi ponieść koszty mojego adwokata z urzędu, koszty sądowe i zwrot kosztów dla mnie. Tyle, że my ze sobą nie rozmawiamy... on powiedział sędziemu, że nie zapłaci i będzie składał zażalenie co do kwoty. Kwota nie istotna, chciałam się tylko dowiedzieć na jakiej zasadzie działa właśnie wypłacanie odszkodowania?

  Druga sprawa, szczerze mówiąc średnio satysfakcjonuje mnie zakończenie tej sprawy. Myślę nad odwołaniem się od wyroku do Sądu Okręgowego. Chciałam się spytać o najgorszy możliwy scenariusz zakończenia sprawy... Sprawa toczy się o zniesławienie mnie na punkcie seksualnym. Sąd orzekł umorzenie sprawy na rok i poniesienie kosztów wszelkich na oskażonego. Chciałam spytać czy jest szansa ugrać coś więcej czy zostawić to tak jak jest...
  Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.

  Odpowiedz Cytuj
 • W Stanach być ugrała coś więcej,ale w Polsce już raczej nie
 • Reklama

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane