Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Czy ma to jakiekolwiek znaczenie? Mieszkanie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Dzień dobry ,
    Mam mieszkanie własnościowe od 20 lat, jestem jedynym właścicielem mieszkania. Mieszkam w nim z konkubentem (jest zameldowany)i córką.
    Mieszkanie zostało zakupione 20 lat temu,ojciec konkubenta wziął kredyt i przekazał nam 6tyś na mieszkanie. Teraz po latach "teść" wypomina to i mówi że mieszkanie nie należy do mnie i udowodni mi to przed sądem.
    Czy ma jakiekolwiek prawa do tego mieszkania? Nawet jeśli ma jakieś dokumenty potwierdzające wzięcie na niego kredytu? Czy mogę sprzedać mieszkanie mimo zameldowania konkubenta?

    Odpowiedz Cytuj
  • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane