Forum prawne

zawieszona działalnośc od 101.01.2007 - brak dochodu z działalnośći,brak siedziby

Proszę o porade z końcem 2006 roku byłem zmuszony sytuacja lokalowa i finansowa zaprzestac wykonywać prowadzona dzialalność l.Moja księgowa doradziła mi by zawiesić działalnoś ,i od tego czasu pracuje jako zwykły pracownik po wielu firmach.Nadmienie iż jestem w złej sytuacji finansowej i niemam jakich kolwiek sierodków finansowych na opłaty nie posiadam samochodu czy jakicś żeczy ktuire mugł bym spieniężyc poza mieszkaniem w kturym mieszkam wraz z żoną ,dzieckiem i moimi rodzicami.W ięc sytuacja jes z pozycji finansowej chyba nie ciekawa.Błagam o doradzenie w tak zagmatwanej sytuacji. Majontek firmy to pare kompletów kluczy i pare ksiązek no i stary komputer.Lokal opuściłem i powiadomiłem um w Gdańsku że zawieszam działalnoś(wydział skarbu um w Gdańsku).Moje dochody obecne to ok 2500 pln. a nawet mniej,płace rate ktedytu do 2011 -214 pln no i jestem żyrantem kredytu ojca - samochód -do 2013.Ogulna konkluzja to wpakowałem się w sytuacje bez wyjśćia czy mam jakieś szanse wyjść z tego . Błagam o pomoc.

2009.11.21 7:57:46

Nie ma jeszcze odpowiedzi w temacie: zawieszona działalnośc od 101.01.2007 - brak dochodu z działalnośći,brak siedziby

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika