Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Bardzo proszę o pomoc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Witam, jestem studentem obecnie w trudnej sytuacji materialnej. Przeniosłem się na poczatku roku akademickiego na inna uczelnię i w związku z tym wyznaczono mi sporo różnic programowych. Okazało się teraz dosłownie pare dni przed obroną licencjata że za te różnice mam zapłacić 4000zł. Mam pytanie czy to jest zgodne z prawem czy ja mogę jakoś się odwoływać od tego. Słyszałem coś o Traktacie Bolońskim który mówi że uczelnia za różnice programowe nie ma prawa pobierać opłat. Bardzo prosze o pomoc przeniosłem się z UW na prywatną uczelnię i to był błąd teraz jestem w kropce Błagam o jakąś rade

    Odpowiedz Cytuj
  • Byłem w podobnej sytuacji i obawiam się, że ciężko tutaj coś poradzić. Poproś o wydanie decyzji na piśmie i próbuj ją zaskarżyć do sądu administracyjnego.
  • Reklama

  • a może możesz spróbować powołać się na to, że za późno cię powiadomili? to jednak sporo czasu minęło. o takich rzeczach powinno się powiadamiać na początku, tak myśle.
  • Spróbuj napisać podanie, ze jesteś w trudnej sytuacji finansowej i prosisz o umorzenie zapłaty, bo nie masz środków, jesteś studentką itd przedstaw swoją sytuację, może się uda
 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane