Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Pozew o mobbing wobec innego pracownika firmy

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Dzień dobry!
  Proszę o poradę. Chciałbym napisać pozew o mobbing wobec innego pracownika firmy. Przede wszystkim notoryczne zniesławienia, groźby, podtrzymywanie presji psychicznej w połączeniu z drobną aczkolwiek bolesną przemocą fizyczną. Jest to przełożony w innej brygadzie, który jest spokrewniony z moim aktualnym szefem. Czuje się bezkarnie i nie jedna osoba zrezygnowała z pracy przez niego. Mało prawdopodobne jest aby ktokolwiek z aktualnie zatrudnionych chciał dołączyć do mnie ze względu na strach przed utratą pracy. Osoby, które zwolniły się przez tą osobę na pewno będą chciały pomóc by sprawiedliwości stało się zadość.

  Proszę o wskazówkę, jak takie pismo napisać, co zawrzeć w nim oraz czego mogę potrzebować by udowodnić mobbing( oprócz świadków, o ile są w ogóle potrzebni).

  Proszę o pomoc, dziękuje

  Odpowiedz Cytuj
 • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane