Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Pozew zbiorowy za nieudane wakacje!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Ludzie z Katowic domaga się od biura podróży wypłaty zadośćuczynienia za nieudane wakacje, co wiecej jest to pierwsza tego typu sprawa w polsce!! Wycieczka do Krymu zdaniem turystów była pasmem niedociagniec i nieprofesjonalności organizatora wycieczki, daltego domagają się oni 25 tys zł odszkodowania łącznie. Jestem ciekaw czy im isę uda, szczerze mówiąc jestem za nimi;)

    Odpowiedz Cytuj
  • no nie powiem ciekawe, a na co sie skarzyli?
  • Reklama

  • zdaje sie awaria autobusy po przejezdzie na ukrainska strone, długie oczekiwanie na zastepczy, potem busy zamiast autokaru, przewodnicy ze słabym rosyjkim, to wszyskto przekladalo sie na slabe wycieczki i marnowanie czasu na jakies problemy z autokarem ktory mial byc naprawiony ale nie byl.
  • wczoraj odladalem w wiadomosciach, niezle skoro o takiej sprawie juz sie w tv mowi. 2 ytgodnie suer wakacji mieli co nie, a ten typ własciciel jeszcze mowi ze chca naciagnac go na 2 tyg za darmo praktycznie, ludzie to potrafia byc bezczelni.
 

Dodaj post na forum:

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane