Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Zwracam się z prośbą o ustalenie jakie przysługują mi uprawnienia jako osobie, u której organy uprawnione do orzekania o niepełnosprawności orzekły stopień niepełnosprawności umiarkowany. W Powiatowym Centrum do ww spraw dowiedziałam się tylko, że przysługują mi miedzy innymi zniżki komunikacyjne na terenie gminy i całego kraju oraz dofinansowanie do turnusów rehabilitacyjnych. Czy można dowiedzieć się jakie mam zniżki i w jakich wysokościach (chodzi zwłaszcza o zniżki na terenie całego kraju - PKP, PKS - bo gminy mają własne przepisy). Będę wdzięczna za okazaną pomoc

    Odpowiedz Cytuj
  • Z tego tyt.nie przysługują żadne znizki na PKP i PKS,tylko na autobusy podmiejskie jeśli jesteś emerytem.Dofinansowanie na turnus rehabilitacyjny z CPR ale z reguły nie daja bo nie ma pieniedzy.
  • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.