Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Proces o zniesławienie-czy warto??

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Witam wszystkich!!Nie jestem pewien od czego zacząć,aby zacząć proces o rozpowszechnianie kłamstw.Otóż kobieta z dwojgiem dzieci mieszka samotnie.Była teściowa chcąc ją-jak sama powiedziała-zniszczyć,rozpowszechnia wierudne kłamstwa i obrzuca obelgami ją i jej rodzinę.Chodzi do szkoły jednego z dzieci rozmawiająć począwszy od sprzątaczki po dyrektora,opowiadając,że dzieci są bite,że głodzone i tego typu rzeczy.Czy ktoś słyszał o podobnej sytuaci?Znaczy co należy zrobić,aby znaleźć się z tą panią w sądzie?

  Odpowiedz Cytuj
 • Wiki
  Wysłany: 2006-10-23 22:08:16

  Witam,jestem w podobnej sytuacji.Mam syna z pierwszego związku i córkę z obecnego moja teściowa chce rozdzielić mnie z mężem ,więc wymyśla różne kłamstwa na mój ,a co gorsze na temat mojego synka.Ona nigdy go nie zaakceptowała.Wymyśliła,że ten molestuje siostrę ,która ma 6lat a syn 10.Podała to do sądu ale wygrałam ja.stan psychiczny mojego synka nie jest najlepszy , bo tyle musiał pzezyć.a teściowa dalej rozpowiada te brednie.Już nie mogę tego dłużej wysłuchiwać i patrzeć jak krzywdzi moje dzieci ,wiec postanowiłam podać ją do sądu o zniesławienie.Myślę że warto .tym bardziej że mamy dzieci bo przecież one są najważniejsze.nie wiem jak mam się do tego zabrać,ale jestem pewna że to zrobię.Napewno najpierw trzeba pójść na policję a oni skierują lub podpowiedzą co zrobić.
 • Reklama

 • Karolina
  Wysłany: 2018-06-11 17:22:49

  chciałabym odnieść ponieważ oskarżyłam niesłusznie pod wpływem emocji kobietę .
 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane