Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Mam slub z obcokrajowcem, chce sie jak najszybciej rozwiesc.POMOCY.

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Zostalam wmanipulowana w slub z obcokrajowcem, slub odbyl sie w Egipcie. Jest w trakcie rejestracji w Polsce, czego moge sie spodziewac i jakie konsenkwencje prawne moze wywolac dzialanie malzonka na moja niekorzysc. Chce jak najszybciej anulowac malzenstwo.
  Czy rozwod zalatwia sie w Polsce bo niestety musialam malzenstwo tutaj zarejestrowac. Maz jest obcokrajowcem.Prosze bardzo o pomoc prawna, jesli ktos mial podobny przypadek. Dziekuje Angela.

  Odpowiedz Cytuj
 • witam, ja zarejestrowałam w USC i złożyłam pozew do sądu...co do anulacji - musiałyby zaistnieć obiektywne przyczyny - czy dysponuje Pani jakimiś dowodami? jest coś co spowodowało zmianę Pani decyzji?

  Odpowiedz Cytuj
 • Reklama

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


 • Powiatowe centra pomocy rodzinie, o których mowa w ustawie o pomocy społecznej

  Czym są powiatowe centra pomocy rodzinie, o których mowa w ustawie o pomocy społecznej?

 • Samorządowa jednostka organizacyjna w rozumieniu ustawy o pomocy społecznej

  Czym jest samorządowa jednostka organizacyjna w rozumieniu ustawy o pomocy społecznej?

 • Postępowanie w sprawach pomocy społecznej

  Jestem pracownikiem socjalnym. Aktualnie w naszym MOPSie jest praktyka którą pragnę zweryfikować. Mianowicie zdarzają sie przypadki, że dostaję informację, że ktoś potrzebuje pomocy, np. od sąsiada, przedszkola itp. Udaję się do tej osoby i okazuje się, że ta osoba nie chce żadnej pomocy. W takich przypadkach mam założoną teczkę "bez biegu" co ma oznaczać, że nie nadano sprawie biegu. Czy to prawidłowe postępowanie? Czy też powinnam wydać decyzję o umorzeniu postępowania?

 • Nieudzielenie pomocy a długie terminy badań

  Czy mam prawo powiadomić Prokuraturę o nie udzieleniu pierwszej pomocy, gdy szpital onkologiczny wyznaczył termin na grudzień 2003 r., gdy leczenie choroby nowotworowej powinno odbywać się w trybie natychmiastowym?

 • Widywanie dziecka

  Jestem 3 lata po slubie, mam 3 letniego synka. Chce sie rozstac z moja zona, lecz nie chce utracic kontaktu z synem. Wiem jak dlugo ciagna sie sprawy rozwodowe. Zona powiedziala ze niema problemu mozemy sie rozwiesc ale syna juz nie zobacze, moge sobie zapomniec o jego odwiedzaniu. Wiem ile trwaja sprawy rozwodowe, nie mam narazie na to checi i czasu, ale chce widywac syna. Czy bedac jeszcze malzenstwem, a mieszkajac jedynie osobno moge pojsc do sadu opiekunczego o uregulowanie widywan z dzieckiem?

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane