Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Polisolokata Allianz w Getin Bank

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Witam Wszystkich Forumowiczów,

  Do rzeczy: mój Ojciec podpisał kilka lat temu umowę na zakup tzw. polisolokaty Allianz sprzedwaną za pośrednictwem Getin Banku. Dopiero po jakimś czasie zorientował się w jaki dokładnie produkt zainwestował swoje pieniądze. W tym czasie Getin dostał milionowe kary za to co sprzedawał. Razem z Ojcem szukamy sposobu jak pozbyć się produktu z jak najmniejszą stratą. W grę wchodzi przystąpienie do pozwu zbiorowego.

  I tutaj moje pytanie dot. jeszcze innej drogi: czy słaba jakość druku umowy może być podstawą do jej zerwania? Mówiąc wprost czytając umowę trzeba się domyślać części wyrazów.

  Pod poniższym linkiem można zobaczyć zdjęcie jednej ze stron umowy. Jest to link do folderu w chmurze Dropbox - bezpieczny:)

  https://www.dropbox.com/s/0r329kxio2ujbya/SAM_1744.JPG?dl=0

  Mam nadzieję, że znajdzie się osoba, która będzie w stanie pomóc.

  Pozdrawiam

  Odpowiedz Cytuj
 • Ja będę w stanie Państwu pomóc. Jednak szczegóły łatwiej będzie przybliżyć bezpośrednio na spotkaniu, bądź poprzez rozmowę telefoniczną. 533-036-202
 • Reklama

 • W tym temacie można pomóc. Jednak w przypadku pozwu zbiorowego mogą wystąpić komplikacje, głównie z czasem trwania. Zachęcam do kontaktu z kancelarią, która gwarantuje odzyskanie sukces w tego typu sprawach i pobiera opłaty tylko w postaci prowizji od odzyskanych środków. Bezpośredni kontakt: 533 121 778
 • Jeśli chcecie zlikwidować polisolokatę musicie uważać na opłatę likwidacjną. Jest to opłata, która niejednokrotnie pochłonęła ludziom oszczędności ich życia, ale... jest niezgodna z prawem! Możesz wystąpić do banku z roszczeniem o zwrot środków, jedyne, na co musisz uważać to okres przedawnienia takiego roszczenia. http://www.windykacja-dkow.pl/przedawnienie-roszczen-zwiazanych-z-oplata-likwidacyjna/ - tu masz fajny artykuł na ten temat, rzuć okiem - myślę, że może Cię to zainteresować.
 • Paweł
  Wysłany: 2017-02-16 14:32:32

  Pomogę Ci odzyskać pieniądze razem z odsetkami które zamiast być Twoim zabezpieczeniem na przyszłość zostały zmarnowane na wynagrodzenia dla pośredników czy towarzystw ubezpieczeniowych. Jeżeli TY bądź ktoś z twojej rodziny lub znajomych stracił pieniądze na opłacie likwidacyjnej może je odzyskać!!! Skandia, Aegon, OpenLife, Generali, AXA, AVIVA, TU Europa, Warta, Uniqa, PKO Ubezpieczenia (dawniej Nordea), PZU, Ergo Hestia, MetLife, Allianz, Nationale Nederlanden (dawniej ING), Compensa, Pramerica. Jeżeli miałeś produkt z wyżej wymienionych firm padłeś ofiarą nieuczciwej sprzedaży lub zostałeś po prostu oszukany napisz na: odpolisowani@gmail.com podaj swoje dane kontaktowe a my skontaktujemy się z Tobą lub wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny pod tym adresem: https://goo.gl/forms/nwJorfFGSaVv7biC2 Nie ma dla mnie znaczenia czy lokata została zamknięta czy też dalej wpłacane są na nią środki pieniężne. Nie pobieram opłat wstępnych, działam na terenie całej Polski.
 • Ignacy
  Wysłany: 2017-04-24 12:39:45

  Witam serdecznie jak większość osób dałem się nabrać na polisę inwestycyjną. Poszedłem do banku założyć lokatę a wyszedłem nieświadomy z poliso lokatą? o tym dowiedziałem się po jakimś czasie gdy sprawdzałem stan swojego rachunku na platformie który cały czas się pomniejszał. Trafiłem na kancelarie Invictus która mi pomogła w odzyskaniu swoich pieniędzy. Zostawiam kontakt do osoby która się zajmowała moja sprawą 530 841 668
 

Dodaj post na forum:

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.