e-prawnik.pl Porady prawne

Grupowa organizacja pracy forum prawne

(5 tematów na forum)

 • Witam wszystkich forumowiczów! Jest to mój pierwszy wpis na forum, licze na Wasza pomoc! Mam taki problem, mianowicie pracuje z kilkoma pielęgniarkami, które podczas swoich zmian, równoczesnie (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam. Jestem członkiem 4 osobowego zespołu muzycznego. Gramy od 3 lat róznego rodzaju imprezy okolicznościowe typu wesela itp (dodam iż zespół nie jest zarejesrowany). Zaczynaliśmy od zera (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • zakład pracy został zamknięty, zgodnie z decyzją urzędową wszyccy pracownicy dostali wypowiedzenia-i ofertę dalszej pracy ale pod warunkiem podpisania wypowiedzenia za porozumieniem stron-czy mimo (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • pracownicy 1 zmiany w moim zakładzie napisali i wysłali skrgę do bezposrednio do szefa pomijajac drogę służbową i podpisali się PRACOWNICY firmy xxx tylko że my pracujemy na 2 zmianie nic o tym (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Ustawa o związkach zawodowych istotnie nie reguluje minimalnej liczebności członkow zakladowej organizacji związkowej. Taka regulacja może byc w statucie związku zawodowego. Poza tym proszę pamiętać, (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 1 odpowiedzi)