Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

BIURO RACHUNKOWE

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • -
  Wysłany: 2001-12-05 00:00:00

  JAK UWAŻACIE CZY BIURA TAKIE POWINNY PROWADZIĆ OSOBY ZUPRAWNIENIAMI.M.F.CZY KAŻDY KTO CHCE I MA NATO OCHOTĘ DZIĘKUJĘ.

  (GABI)

  Odpowiedz Cytuj
 • Mariusz
  Wysłany: 2001-12-06 15:01:10

  Nie wiem jaki jest sens dyskutowania nad tym. Przepisy wyraźnie określają, kto może prowadzić usługowo księgi rachunkowe. Obawiam się, że byłaby to dyskusja nad niczym. Przepisy obowiązują bez względu na to, czy komuś się podobają, czy nie i bez względu na to, kto co o nich myśli.
 • Reklama

 • jasiek
  Wysłany: 2003-04-14 18:12:07

  dobrze mowisz
 • ja miałem styczność z wieloma biurami w Poznaniu, jednakże zdecydowanie zaskoczyło mnie podejście biura, które znajduje się na ul. Strzeszyńskiej w Poznaniu, podejście do klienta fachowe. Pozdrawiam
 • Każdy z nas na początku zakładania własnej działalności będzie potrzebował kogoś, kto pomoże w wystawianiu faktur, księgowaniu doradzał w procesie optymalizacji podatkowej itp. Do takich celów niezbędne będzie biuro rachunkowe. Ja znalazłam artykuł https://faktura.pl/wlasna-firma/jak-wybrac-dobrego-ksiegowego, który pomoże nam w podjęciu takiej decyzji i na pewno ułatwi nam znalezienie dobrego specjalisty.

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane