Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Potrzebuję firmy windykacyjnej

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Potrzebuję pomocy w wyborze firmy windykacyjnej, która wyegzekwuje należność z niezapłaconej faktury, która wynosi 5400 zł. Zależy mi na czasie, a opinie o każdej z firm windykacyjnych są przeróżne, głównie negatywne ze strony zadłużonych i ciężko znaleźć coś konstruktywnego.

  Odpowiedz Cytuj
 • Jeżeli zależy Ci na czasie to wiem, że w Lexperto nie masz opłat wstępnych i do 45 dni mogą Ci załatwić to polubownie, czyli postarają się dogadać z wierzycielami i pójdą na kompromis. Lepsze to jak dla mnie niż naciąganie na koszta związane z procesem sądowym.
 • Reklama

 • Z tego co kojarzę to lexperto dodatkowo nie pobiera opłat jeśli windykacja nie zakończy się sukcesem, co jest dużym plusem. Przynajmniej nie kupujesz kota w worku.
 • No dobra dobra, wszytko to wygląda bardzo fajnie nie pobierają opłat itd to na czym oni zarabiają? Nie pobierają opłat dodatkowych, starają się załatwić polubownie a jeśli się nie uda to nic nie zarabiają?? Coś mi tu nie gra
 • Etap polubowny polega na tym, że dłużnikowi dług zostaje rozłożony chociażby na raty i wtedy z tej należności firma windykacyjna pobiera jedynie jakiś % prowizji, czyli tak jak zostało powiedziane płacimy dopiero za wykonaną usługę i jedynie ten niewielki % z prowizji.
 • Jaka jest to prowizja przy etapie polubownym?
 • Do 9%, sama miałam problem z dłużnikiem na kwotę 4600zł i nie miałam pojęcia co zrobić. Dzwoniłam wysyłałam maile po 2 wizytach nawet nie chciał mi otworzyć drzwi.. Zgłosiłam się do nich i nie wiem jak (dla mnie może to być czary mary)ale udało im się czcigodnego pana przekonać jednak do zapłaty. Więc śmiało potwierdzam starają się przeprowadzić polubownie bez ukrytych opłat. Dużym plusem jest na pewno czytelna umowa i podejście do klienta.
 • Warto jeszcze porównać oferty. Ja polecam TALIO z Krakowa. Również nie pobierają opłat wstępnych przy windykacji polubownej, a pieniądzę trafiają bezpośrednio na konto klienta. Nie trzeba się martwić o wyegzekwowane pieniądze. Zadzwoń, zapytaj. To nic nie kosztuje.
 • Korzystałam z ich usług. Z tego co pamiętam nawet nie trzeba się z nimi spotykać. Dokumenty można przesłać pocztą, mailem lub faxem. Jeżeli numer się nie zmienił to dzwoniłam pod (12) 684-01-79.
 • Na chwilę obecną, każda firma windykacyjna powinna pobierać wynagrodzenie na zasadzie success fee, czyli tylko i wyłącznie od efektu. Układ jest prosty - jeśli nie odzyska należności - nie zarobi. Zleceniodawca ma wówczas pewność, że outsourcer, któremu powierza swoją sprawę/sprawy, zrobi wszystko żeby je odzyskać, bo inaczej nie otrzyma wynagrodzenia. Alektum nie prowadzi pojedynczych spraw, ale jako przedstawiciel firmy windykacyjnej, mogę uczulić na powyższe: zleceniodawca płaci za efekt na etapie polubownym - żadnych dodatkowych kosztów za samo przyjęcie zlecenia. Powodzenia !
 • Dokładnie, takie podejście do klientów jest bardzo dobre. To dobrze, że takie firmy windykacyjne jak Lexperto czy Alektum pobierają opłatę dopiero za wykonaną pracę i ściągnięcie należności.
 • Ja miałem taką sytuację i pomogła mi firma windykacyjna http://vindicat.pl/ Pewnie gdyby to nie skutkowało, to poszedłbym do sądu, ale na szczęście skończyło się tylko na windykacji, za która zapłaciłem parę złotych i nawet tego nie odczułem.
 • szeptany
  Wysłany: 2016-08-22 09:40:32

  Ale tu naganiaczy firm windykacyjnych! Właściwie to te same osoby pod wieloma nickami. To się nazywa marketing szeptany.
 • dhhhh
  Wysłany: 2016-08-25 23:17:43

  Niektórzy to są jka dzieci - plastikowe forum dla desperatów..
 • Razi
  Wysłany: 2017-10-04 14:08:18

  Ja nie jestem jakimś naganiaczem firm windykacyjnych :D ale polecam VINDOS z Wrocławia (www.vindos.pl). Trafiłem na nich przypadkiem bo kolega zna właściciela i szybko mi zwindykowali dług, mówili żeby polecić jak będę zadowolony więc polecam.
 • Adios
  Wysłany: 2017-11-06 14:42:13

  Masz tutaj dobrą firmę windykacyjną w Warszawie http://kancelaria-windykacja.pl/ . Są bardzo skuteczni, odzyskują mi tysiącami miesięcznie.
 • Kamil
  Wysłany: 2017-12-10 18:19:46

  Ja mogę polecić https://windykacja-online.pl/. Działają szybko i sprawnie. Na dodatek nic za to nie płacisz, bo koszty przerzucone są na dłużnika.
 • Kinga
  Wysłany: 2017-12-29 12:06:30

  Z firm windykacyjnych ( a miałam do czynienia z dwoma ) ,moge na pewno polecić Solventoir. robi wywiady gospodarcze współpracuje zróżnymi specjalistami
 • Polecam BON firmę windykacyjną z Warszawy, miałem doświadczenia już z trzema firmami i tylko tej dzisiaj mógłbym znów zaufać. Wiem, że ludzie potrafią czasem mięc wielkie tarapaty, a BON potrafi z nich wyciągać. Polecam!
 • Janek
  Wysłany: 2018-06-13 07:58:00

  Jeżeli zależy Wam na dobrej windykacji to koniecznie zapoznajcie się z ofertą kancelarii Ultimatum z Warszawy. Panowie wspólnicy mają długoletnie doświadczenie w odzyskiwaniu należności więc za wszystko zabiorą się sprawnie, jestem pewna, że odzyskają dług w możliwie jak najszybszym czasie. Skontaktuj się bezpośrednio z nimi: 605 448 944.
 

Dodaj post na forum:

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane