Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Odwołanie do sądu- niskie odszkodowanie z PZU po wypadku w pracy.

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Uległem wypadkowi w zakładzie pracy (złamanie 2 palców i liczne siniaki)). Byłem na zwolnieniu 3 miesiące.Otrzymałem pismo o odszkodowanie z PZU w śmiesznej kwocie. Mogę się podobno odwołać do Sądu (zaskarżająć zbyt niską kwotę odszkowdowania) Jak się do tego zabrac i czy w ogóle warto biorąc pod uwagę koszty postępowania sądowego ? W pacy jestem ubezpieczony dodatkowo w systemie grupowym. Dziękuję.

  Odpowiedz Cytuj
 • Arleta
  Wysłany: 2017-05-13 14:27:21

  To różnie wygląda, w zależności ile wynosi procentowy uszczerbek na zdrowiu i jak było to ustalone w umowie z ubezpieczycielem. Moim zdaniem zawsze warto skonsultować się z kimś, kto jest biegły w prawie pracy. Sama osobiście kilka razy korzystałam z porad prawnych i polecam. Ja najczęściej korzystam z kancelarii JST z Warszawy i porad pana Tomasza Tomaszczyka, ale jak masz kogoś w swojej okolicy to radzę się zorientować :) pozdrawiam
 • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane