Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

szkoły policealne

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Witam, co sądzicie o szkołach policealnych? Jestem tegoroczną maturzystką, a po maturze chciałabym iść właśnie do szkoły policealnej. Zawsze interesowałam się makijażem artystycznym, dlatego myślę o szkole Dziewulskich i o kierunku wizaż: http://www.dziewulscy.pl/wydzial-wizazu-stylizacji/ z tego co się zorientowałam jest to jedna z lepszych tego typu szkół w Polsce. Co myślicie?

  Odpowiedz Cytuj
 • Szczerze polecam tę szkołę! Sama ukończyłam Międzynarodowe Studium Dziewulskich, ale wydział Charakteryzacji Wizażu i Stylizacji (http://www.dziewulscy.pl/wydzial-charakteryzacji-wizazu-stylizacji/). Uczą tam prawdziwi fachowcy, jest dużo praktyki ? krótko mówiąc, można się mnóstwo nauczyć. Po Studium bez problemu znalazłam dobrze płatną pracę w zawodzie, podobnie jak moje koleżanki z roku :).
 • Reklama

 • Muszu
  Wysłany: 2017-09-04 12:01:05

  ja uważam że szkoły policealne to wersja dla mało ambitnych, ja wybrałabym studia.
 • jonasz
  Wysłany: 2017-11-16 19:36:46

  Też mi się wydaje, że studia wyższe to lepsze rozwiązanie niż szkoła policealna
 • Damian
  Wysłany: 2017-11-16 19:51:09

  Zanim podejmiemy jakąkolwiek decyzję warto rozważyć za i przeciw każdego z rozwiązań. Studia są bardziej wszechstronne. Warto zdecydować się na jakiś kierunek po którym nie powinniśmy mieć problemów ze znalezieniem pracy. Ciekawym kierunkiem jest administracja skarbowa http://www.wsb.pl/bydgoszcz/kandydaci/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci/administracja-skarbowa w Wyższej Szkole Bankowej. Po tym kierunku studiów możemy pracować w izbach skarbowych, biurach rachunkowych czy w firmach pełnić funkcję doradczą jeśli chodzi o podatki czy kwestiami związanymi z rachunkowością.
 

Dodaj post na forum:

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane