Młodociani pracownicy będą już uwzględniani przy ustalaniu liczby zatrudnionych, od której zależy powołanie rady pracowników. Odbyło się pierwsze czytanie (...) »
Polacy masowo migają się od pracy, jak niegdyś od wojska. Co jedenaste zwolnienie lekarskie wydawane przez lekarzy to fałszywka, wykorzystywana przez osobę zdrową, której (...) »
Osoby zarabiające na giełdzie rozliczają się na druku PIT-38. Od tego roku wypełniają go także ci, którzy płacą podatek od sprzedaży nieruchomości. Konstrukcja (...) »
Producenci i sprzedawcy lekceważą konsumentów - denerwują się przedstawiciele Rady Języka Polskiego i proponują bojkot produktów, na etykietach których (...) »
|
Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym, rozwiązując sprawy dotyczące praw i obowiązków nauczycieli na gruncie Karty Nauczyciela.
Newsletter
Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.