Sędziowie będą odmawiać udziału w komisjach wyborczych. Zapowiadają też kolejne dni bez wokandy. Nie chcą już kilkudziesięciu czy kilkuset złotych diet za udział (...) »
Nowa ustawa o wypłatach świadczeń z OFE. Przyjęty przez rząd projekt trafi teraz do Sejmu. Jest prawie pewne, że posłowie będą mieli sporo pomysłów na jego (...) »
Zwiększenie wynagrodzenia nauczycielom stażystom, czyli zaczynającym pracę w zawodzie, poprzez zwiększenie ich średniego wynagrodzenia określonego w Karcie Nauczyciela (...) »
Rekordowe odszkodowanie miliona złotych uzyskała wczoraj żona za stratę męża. Przetarto drogę do tego typu roszczeń – sądy coraz śmielej przyznają rodzinom (...) »
Gdzie najbardziej chcieliby spędzić tegoroczne wakacje studenci? Na wojskowym poligonie. Powód? Sześciotygodniowe szkolenie pozwoli uchronić się przed mundurem (...) »
|
Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi także sprawy spadkowe. Sporządza opinie z zakresu prawa mieszkaniowego i prawa nieruchomości.
Newsletter
Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.