Testery perfum

Odpowiedzi w temacie (3)

udzian

29.11.2016

Przechodząc obok stoiska perfum w sieci handlowej, zaciekawił mnie zapach jednych z nich. Niestety nie było testera, ale kilka z nich bylo otwartych i napoczetych, więc spryskałem się nimi kilka razy i poszedłem do kasy. Po skończonych zakupach zatrzymał mnie ochroniarz i powiedział, że mają nagranie jak używam perfum bez znaku "tester" i albo zapłacę za te perfumy, albo zostanie wezwana policja i zostanę oskarżony o niszczenie towaru. Nie chciałem sobie robić problemów, więc kupiłem te perfumy. Chciałbym zapytać czy te oskarżenia są podstawie, ponieważ towar był już uszkodzony (otwarty i lekko zużyty) i czy rzeczywiscie musiałem kupić te perfumy?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

miki789

2019-01-17 09:31:04

Opłaca się kupować testery perfum. Można takie rzeczy znaleźć w drogeriach internetowych, ja akurat mam przekonanie do tych zapachów które sprzedają na https://www.testerownia24h.pl/. Tutaj rzeczywiście mogą dać sobie mały palec uciąć że aromat jest dokładnie taki sam jak w oryginale, nie kantują na jakości perfum.

miki789

2019-03-21 08:57:21

Na pewno oryginalne testery perfum znajdziesz na testerownia24h.pl. Zdarza się, że dostaniesz perfumy bez korka, ale to raczej mały problem. Zazwyczaj przy konkretnym zapachu i tak korek masz już z poprzedniego opakowania, więc można sobie przełożyć po prostu. Jeżeli chodzi o zapachy to mnóstwo mają i jest faktycznie z czego wybierać, nowości Chanel, Dior, Boss, Armani i wielu innych marek. Do tego wielkie promocje od czasu do czasu się zdarzają, że faktycznie bardzo tanio można kupić ulubione zapachy.

pawlo81

2019-05-05 14:08:08

Strona testerownia24h.pl to firemka handlująca podróbkami !!! reklamowanie takiego gówna też powinno być karalne !

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 27.5.2018

  Cydr z niższą akcyzą?

  Nowe przepisy regulujące podatek akcyzowy od alkoholu ułatwią rozwój małych firm branży i przyczynią do lepszej ochrony zdrowia konsumentów – zapewnia Komisja Europejska.

 • 15.1.2010

  Drobni przedsiębiorcy a VAT - stan prawny na 1 styczeń 2008 r.

  Przepisy regulujące podatek VAT zawiera ustawa z dnia 11 marca 2004 roku o podatku od towarów i usług. Szczególne uregulowania odnoszą się do drobnych przedsiębiorców. Są oni zwolnieni od podatku, (...)

 • 28.4.2017

  Zwolnienia od VAT

  Ustawa o podatku od towarów i usług i rozporządzenia wykonawcze bo niej przewidują tzw. zwolnienie podmiotowe oraz różne zwolnienia przedmiotowe od podatku od towarów (...)

 • 30.12.2017

  Zwolnienia z kas fiskalnych na 2018 rok

  Rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 20 grudnia 2017 r. w sprawie zwolnień z obowiązku prowadzenia ewidencji przy zastosowaniu kas rejestrujących określono zwolnienia na czas (...)