Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

mogę odebrać polecony za męża?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Mam pytanie mój mąż dostał list polecony z policji, czy mam prawo go odebrać? W jakiej sytuacji ja jako żona nie mam prawa odbierać przesyłek do męża? Z góry dziękuję za odpowiedzi

    Odpowiedz Cytuj
  • Może Pani odebrać polecony adresowany do męża pod warunkiem, że ma Pani ten sam adres zameldowania. Trzeba się wylegitymować.
  • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane