Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Jak odnaleźć numer księgi wieczystej?

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • moja mam jest wlascicielka mieszkania , od pewnego czasu ma problem z pamiecia ,nie mozemy odnalez dokumentow , ktore zostaly dobrze schowane i zapomniane : czy mozna ustalic numer ksiegi wieczystej majac tylko dane wlasciciela i adres? posiadan numer aktu notarialnego czy to moze mi pomoc? bardzo prosze o pomoc.

Odpowiedz Cytuj
  • należy zwrócić się z danymi lokalu (adres, akt własności )do najbliższego wydzialu geodezji tam będzie można ustalić nr działki i księgi wieczystej pozdrawiam
    Odpowiedz Cytuj
  • Reklama

• należy zwrócić się z danymi lokalu (adres, akt własności )do najbliższego wydzialu geodezji tam będzie można ustalić nr działki i księgi wieczystej pozdrawiam
    Odpowiedz Cytuj
  • nalezy udac sie do katastru powiatowego lub miejskiego
    Odpowiedz Cytuj
  • Maria
    Wysłany: 2007-11-09 19:47:50

Wystąpić do ewidencji gruntów urzędu miasta albo starostwa powiatowego podając to , co Pan ma z danych .Otrzyma Pan numer księgi wieczystej, jeśli nieruchomość ma ją założoną. Powodzenia .
    Odpowiedz Cytuj
  • Daniel
    Wysłany: 2008-11-11 17:53:49

witam a jezeli mam juz nr dzialki i nr KW tylko, ze sa to numery stare przed migracja księgi to jak ustalić nowy numer?
    Odpowiedz Cytuj
  • darek prawo-cywilne.net
    Wysłany: 2009-04-06 15:16:29

jak sie dowiedziec o numer księgi wieczystej. Nie znamy właściciela ale znamy numer działki.. Pomużcie jakoś dzięki wielkie...
    Odpowiedz Cytuj
  • moja mam jest wlascicielka mieszkania , od pewnego czasu ma problem z pamiecia ,nie mozemy odnalez dokumentow , ktore zostaly dobrze schowane i zapomniane : czy mozna ustalic numer ksiegi wieczystej majac tylko dane wlasciciela i adres? posiadan numer aktu notarialnego czy to moze mi pomoc? bardzo prosze o pomoc.
    Odpowiedz Cytuj
  • gość prawo-cywilne.net
    Wysłany: 2010-06-17 13:06:15

zadzwonić do wydziału geodezji i podać adres
    Odpowiedz Cytuj
  • wiku prawo-cywilne.net
    Wysłany: 2010-06-20 13:32:44

a ja w drógą stronę, ktoś słyszał o stronie w ktorej podaje sie numer aktu notarialnego i mozna uzyskac szczegółowe dane o działce
    Odpowiedz Cytuj
  • Taczkowy prawo-cywilne.net
    Wysłany: 2010-09-23 21:41:49

Wystarczy podejść do urzędu miasta, a najlepiej do starostwa powiatowego miejsca położenia nieruchomości i złożyć wniosek do wydziału geodezji i kartografii o wydanie wypisu z operatu ewidencji gruntów i budynków. Do wniosku należy podać PESEL, wtedy łatwiej będzie urzędnikom odnaleźć nieruchomość.
    Odpowiedz Cytuj
  • no tak tutaj jest taka strona
    Odpowiedz Cytuj
  • jak ustalić nr księgi wieczystej na podstawie adresu zamieszkania i nazwiska?
    Odpowiedz Cytuj

Porady prawne e-prawnik.pl:

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane