e-prawnik.pl Porady prawne

KAZUS PZP

Odpowiedzi w temacie (0)

nisiaa96

9.11.2019

Zamawiający, kwalifikowany jako jednostka sektora finansów publicznych, wszczął postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie negocjacji z ogłoszeniem. Przedmiotem zamówienia jest dostawa trzech samochodów osobowych, których łączna wartość przewyższa kwotę ustaloną na podstawie art. 11 ust. 8 pzp. Zamawiający, jako przesłankę warunkującą możliwość wszczęcia przedmiotowego postępowania w trybie negocjacji z ogłoszeniem, wskazał na treść art. 55 ust. 1 pkt 5, argumentując, że każdy pojazd z osobna nie przekracza w/w kwoty, zatem warunek został spełniony. Ponadto zamawiający opisując przedmiot zamówienia posłużył się sformułowaniami ?bezpieczny?, ?oszczędne zużycie paliwa?, ?mocny silnik?. Oceń, w zgodzie z przepisami ustawy, prawidłowość wyboru trybu przez zamawiającego oraz sposób opisu przedmiotu zamówienia.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • Witam mam kazus do rozwiązania. Co zrobić, w sytuacji gdy organy administracji publicznej nie chcą wykonać orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego w zakresie zwrotu wywłaszczeniowej nieruchomości (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Pilnie poszukiwana osoba która odpłatnie rozwiąże kazus z ochrony własności intelektualnej.Kontakt: drusia2324@wp.pl czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Cześć jestem studentka 3 roku prawa ostatnio wykładowca zadał nam kazus z prawa spółek i nie bardzo wiem jak się za niego zabrać. Może ktoś z Was mi pomoże w jego rozwiązaniu byłabym bardzo (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam. Czy zna ktos/ badz ukladał juz kazusy na temat pracy funkcjonariuszy Biura Ochrony Rzadu? Bylabym niezmiernie wdzieczna za pomoc Studentka Bezpieczeństwa Narodowego czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonym w trybie dialogu konkurencyjnego, zamawiający podczas dialogu prowadzi negocjacje w przedmiocie ceny. Oceń prawidłowość takiego (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)