Polisolokaty

Odpowiedzi w temacie (5)

sprytnyzurek

9.2.2017

Też daliście się nabrać? ja niestety się przyznam, bo ja też :) No ale co zrobić, jak człowiek myśli po fakcie, a ludzie to wykorzystują. Także najlepiej moim zdaniem się udać kancelarii. Ja się udałem do nich http://www.kancelariaprimus.pl/ I mi bardzo pomogli. a Wy jak załatwiacie sprawy z tym oszustwem?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DawidPotul

2017-02-16 11:35:05

To chory temat i nie radzę w to wchodzić.

kikuti

2017-02-21 14:37:25

Witam, chciałam się z Wami podzielić tym co mnie spotkało. Zostałam oszukana na tzw. polisolokaty. Nie będę opowiadać całej historii, bo to nie o to w tym chodzi. Wiem, że takich osób jak ja jest więcej i wiem, że nie wszyscy wiedzą o tym, że można się z tego wygrzebać. Mi pomogła ta kancelaria: http://kancelariainvictus.pl/ uratowali moje życie, więc będę ich polecać wszystkim i wszędzie. Jeśli jest tu ktoś, kto ma podobny problem niech się nie poddaje!

lolita2

2017-02-26 15:38:25

Zawarta przeze mnie polisolokata okazała sie totalnym nieporozumieniem. Niby wszystko zawarte na jasnych zasadach, a po czasie okazało się, że towarzystwo ubezpieczeniowe po prostu próbuje wyciągnąć ode mnie pieniądze. Przestałem wierzyć, że uda mi się znaleźć rozwiązanie w tej sytuacji. Popytałem znajomych jak mogę wyjść z moich problemów. Kolega polecił mi Kancelarię Prawną Invictus - www.kancelariainvictus.pl Zadzwoniłem. Prawnik zaprosił mnie na spotkanie w ten sam dzień. Dzięki złożonemu pozwowi udało się odzyskać pieniądze z polisolokaty i ostatecznie zerwać umowę z nieuczciwym ubezpieczycielem.

Muszu

2017-10-02 08:23:10

Polisolokaty to największy przekręt dzisiejszych czasów. Nawet nie chce myśleć o tym, ilu ludzi dało się naciągnąć na te polisolokaty. Na szczęście, coraz więcej z nich jest świadoma zagrożenia jakie niosą za sobą takie opcje a Ci którzy jeszcze dają się na to nabrać, mogą liczyć na pomoc doświadczonych kancelarii takich jak http://www.kplex.pro/polisolokaty/ i mogą walczyć o odzyskanie swoich pieniędzy. Nie wszystko jest stracone.

karo_mal

2018-09-02 19:02:53

Jeśli zostaliście oszukani na poliso-lokacie to warto udać się do mec Igora Klimkowskiego i Izabeli Kontek. Oni pomagają w wypełnieniu dokumentacji i założeniu sprawy sądowej. Mój wujek również był w takiej sytuacji, ale dzięki nim odzyskał swoje pieniądze, a sprawa została wygrana! Serdecznie polecam ich, mnie też prowadzili sprawę z bankiem, i też z sukcesem.;)

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE: