e-prawnik.pl Porady prawne

Polisolokaty

Odpowiedzi w temacie (6)

sprytnyzurek

9.2.2017

Też daliście się nabrać? ja niestety się przyznam, bo ja też :) No ale co zrobić, jak człowiek myśli po fakcie, a ludzie to wykorzystują. Także najlepiej moim zdaniem się udać kancelarii. Ja się udałem do nich http://www.kancelariaprimus.pl/ I mi bardzo pomogli. a Wy jak załatwiacie sprawy z tym oszustwem?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DawidPotul

2017-02-16 11:35:05

To chory temat i nie radzę w to wchodzić.

karo_mal

2018-09-02 19:02:53

Jeśli zostaliście oszukani na poliso-lokacie to warto udać się do mec Igora Klimkowskiego i Izabeli Kontek. Oni pomagają w wypełnieniu dokumentacji i założeniu sprawy sądowej. Mój wujek również był w takiej sytuacji, ale dzięki nim odzyskał swoje pieniądze, a sprawa została wygrana! Serdecznie polecam ich, mnie też prowadzili sprawę z bankiem, i też z sukcesem.;)

PanBednarek

2018-09-29 22:00:09

Właśnie jeżeli ktoś jest w stanie zaradzić skutkom takiego oszóstwa to własnie chyba tylko dobry adwokat. Mój brat dał się niestety na to naciągnąć i miał mnóstwo szczęścia, bo trafił do Igora Klimkowskiego - rewelacyjny prawnik. Od razu było widać, że wie jak zabrać się do pracy i że da z siebie wszystko by mój brat wygrał. Rzeczywiście. Mimo, że sprawa wydawała się początkowo beznadziejna, udało się zwyciężyć i brat odzyskał właściwie wszystkie swoje pieniądze. WSZYSTKO DZIĘKI PANU KLIMKOWSKIEMU. Polecam jego usługi jakby ktoś miał podobny problem.

DarekJozwiak

2018-10-19 11:12:20

Rzeczywiście, słyszałem o Panu Igorze Klimkowskim dużo dobrego i chyba też spróbuje się tam umówić. Powiedz tylko, jak to wygląda z terminami? Jest pewnie bardzo rozchwytywany, a mi zależy na czasie. Drogo jest???

witold1989

2018-11-16 16:25:17

DarekJozwiak miesiąc temu dzwonił do Pana mecenasa Igora Klimkowskiego się umawiać i nie było żadnych problemów - spotkaliśmy się w środę w następnym tygodniu po telefonie, tak jak mi było wygodnie :) Co do cen to jeśli chodzi o dłuższą współpracę to Ci nie powiem, bo ja byłem tylko na jednej konsultacji prawnej - jeśli chodzi właśnie o takie konsultacje to one u Pana Klimkowskiego są bardzo tanie. Z tego co pamiętam płaciłem okolo 100 zł. Moim zdaniem to się bardzo opłaca.

miki789

2020-09-15 14:34:40

Trudno mi jednoznacznie coś proponować, bo sam nie mam wiedzy zbyt dużej w tym temacie, jedynie to co czerpałem od Kancelarii Oxford, która dla mnie sprawę prowadziła. Udało się z ich pomocą faktycznie odzyskać opłatę likwidacyjną , mimo że minęło już 7 lat. Ewentualnie możesz do nich napisać przez ich stronę zwrotzpolisy.pl i dowiesz się jak Twoja sprawa wygląda, gdy jest szansa na odzyskanie pieniędzy czy sprawa się nie przedawniła.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM