Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Poszukuję prawnika - specjalisty od prawa budowlanego.

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Witam, Jak w tytule, szukam prawnika, radcy prawnego z Warszawy, specjalizującego się w sprawach budowlanych, chodzi o pozwolenie na budowę. pozdrawiam, Basia

  Odpowiedz Cytuj
 • fazi
  Wysłany: 2006-04-04 13:44:10

  kancelaria.radcy@interia.pl
 • Reklama

 • Witam, jeżeli sprawa jest aktualna, to polecam się. Jestem prawnikiem z warszawy i od 15 lat specjalizuję się w prawie budowlanym. Mój adres mailowy: radek.osuchowski@wp.pl
 • Witam, jeżeli sprawa jest aktualna, to polecam się. Jestem prawnikiem z warszawy i od 15 lat specjalizuję się w prawie budowlanym. Mój adres mailowy: radek.osuchowski@wp.pl Nie polecam usług tego prawnika. Jest on osobą wielce nieodpowiedzialną, umawia się na spotkanie, po czym się nie stawia, tłumacząc się innymi sprawami. Nie próbuje nawet poinformować wcześniej, że nie przyjedzie na spotkanie. Taka postawa świadczy o braku jakiejkolwiek odpowiedzialności i całkowitym braku przestrzegania etyki zawodowej. Sprawy prowadzone przez takich prawników ciągną się latami, a klient "płaci i płacze".
 • szukam adwokata z Warszawy z doswiadczeniem w sprawach budowlanych. Wykonawca zle wykonal remont lokalu z bledami technicznymi. Wymagany jest calkowity remont lokalu, na nowo i to pilnie. Zalezy mi by adwokat byl odpowiedzialny i podszedl rzetelnie do mojej sprawy.
 • Polecamy skorzystać z wyszukiwarki na naszym serwisie: Adwokat z Warszawy.

  Oprócz oceny, można również znaleźć opinie na temat wyrbanego prawnika.

 • Mogę polecić mec. z Krakowa Andrzeja Krystę moją sprawą co prawda różniącą się od Pańskiej bo chodziło o nieprawidłowy odbiór mieszkania zajął się świetnie i szybko. Wiem, że dojeżdża do klientów więc można spróbować.
 • prawo budowlane ogarnia tez Kancelaria http://www.bob.com.pl/ Jeden z ich konikow, na bank ci pomoga
 • ja polecam mecenasa Karola Niewiarowskiego z Lublina
 • oczywiscie najlepsza kancelaria prawna od prawa budowlanego to http://www.bob.com.pl/ Lata praktyki ida w parze z wiedza - polecam ogromnie. Ja sie na nich jeszcze nigdy nie zawiodlem
 • Ja polecę mojego radcę z Łodzi, Mariusz Trojanowski http://mariusz-trojanowski.pl/prawo-budowlane/ - prowadził mi dwie sprawy i z obu byłam zadowolona ;)
 • Ja też mogę polecić kancelarę z Łodzi. Mam doświadczenie z krs-adwokaci prowadzoną przez adwokat Patrycję Kaźmierczak. NIgdy się nie zawiodłam.
 • Przestrzegam wszystkich potencjalnych klientów, przed tą nieuczciwą kancelarią oraz jej właścicielem Mariuszem Trojanowskim, którego zainteresowanie sprawą wygasa wraz z przekazaniem mu wynagrodzenia za usługę (przed jej wykonaniem). Zleciłem tej kancelarii sporządzenie i wniesienie do NSA skargi kasacyjnej. Miłe podejście i pozorowane zainteresowanie moją sprawą było powodowane jedynie chęcią osiągnięcia zysku , a nie zamiarem udzielenia mi rzetelnej pomocy prawnej. Od miesiąca nie mogę się doprosić o przesłanie mi kserokopii Skargi sporządzonej i złożonej w WSA w Łodzi. Informację, że skarga została złożona w ostatnim dniu wyznaczonego terminu z brakami formalnymi i bez opłaty wpisowego uzyskałem dopiero w sekretariacie Sądu. Po miesiącu czasu od upływu terminu wyznaczonego na wniesienie skargi kasacyjnej nie wiem, czy Skarga do NSA została przez mojego pełnomocnika w ogóle wniesiona, chociaż honorarium za taką usługę uiściłem już dwa miesiące wcześniej. Pomimo wielu starań nie udało mi się uzyskać żadnych informacji od Pana Trojanowskiego, ponieważ ten się najwyraźniej ?wypiął?i nie odpowiada na maile i nie odbiera telefonu. Takie zachowanie osoby wykonującej zawód zaufania publicznego całkowicie ją dyskredytuje i nakazuje ostrzegać innych przed powierzaniem jej swoich. Próba wypromowania tego nieuczciwego radcy wydaje się podejrzana i może pochodzić od osoby mającej w tym interes lub samego zainteresowanego.
 • Przestrzegam wszystkich potencjalnych klientów, przed tą nieuczciwą kancelarią oraz jej właścicielem - Mariuszem Trojanowskim -, którego zainteresowanie sprawą wygasa wraz z przekazaniem mu wynagrodzenia za usługę (przed jej wykonaniem). Zleciłem tej kancelarii sporządzenie i wniesienie do NSA skargi kasacyjnej. Miłe podejście i pozorowane zainteresowanie moją sprawą było powodowane jedynie chęcią osiągnięcia zysku , a nie zamiarem udzielenia mi rzetelnej pomocy prawnej. Od miesiąca nie mogę się doprosić o przesłanie mi kserokopii Skargi sporządzonej i złożonej w WSA w Łodzi. Informację, że skarga została złożona w ostatnim dniu wyznaczonego terminu z brakami formalnymi i bez opłaty wpisowego uzyskałem dopiero w sekretariacie Sądu. Po miesiącu czasu od upływu terminu wyznaczonego na wniesienie skargi kasacyjnej nie wiem, czy Skarga do NSA została przez mojego pełnomocnika w ogóle wniesiona, chociaż honorarium za taką usługę uiściłem już dwa miesiące wcześniej. Pomimo wielu starań nie udało mi się uzyskać żadnych informacji od Pana Trojanowskiego, ponieważ ten się najwyraźniej ?wypiął?i nie odpowiada na maile i nie odbiera telefonu. Takie zachowanie osoby wykonującej zawód zaufania publicznego całkowicie ją dyskredytuje i nakazuje ostrzegać innych przed powierzaniem jej swoich. Próba wypromowania tego nieuczciwego radcy wydaje się podejrzana i może pochodzić od osoby mającej w tym interes lub samego zainteresowanego.
 • jezeli to Ci pomoze to o uprawnieniach budowlanych mozesz poczytac tutaj http://uprawnieniabudowlane.info/uprawnienia-budowlane-2016-ustawy/ sa chyba tu wszystkie najnowsze informacje dotyczce uprawnien budowlanych po zmianach w 2016r.
 • Budowlanieczestażem
  Wysłany: 2016-10-15 15:22:21

  Prowadzę od 2001 r. średnią firmę budowlaną i zatrudniam w całej Polsce ok. 100 pracowników. Swoje usługi zlecałem zawsze adwokatom i radcą prawnym w miejscu inwestycji. Jednak po latach licznych problemów z prawnikami postanowiłęm zaufać jednemu który obsługuje moje inwestycje w całej Polsce. Co tu dużo pisać sprawdźcie adwokata Mateusza Ziębaczewskiego z Łodzi. Trafiłem do niego poprzez znajomego z podobnej branży, którego też obsługuje. Czytam na bieżąco jego bloga www.prawo-budowlane.com.pl. Jeżeli nie chcecie partaków, to go polecam
 • endrew
  Wysłany: 2016-10-31 13:16:54

  Ja również w temacie prawa budowlanego polecam kancelarię ?BARYLSKI T., OLSZEWSKI A., BRZOZOWSKI A.?. Moja firma budowlana robiła realizację dla jednego z inwestorów po czym nie chciał się rozliczyć tak jak powinien. Tam go przycisnęli i skończyło się po mojej myśli. Konkretni ludzie
 • ewa
  Wysłany: 2016-11-28 20:59:38

  Jeśli chodzi o Pana Trojanowskiego proszę zgłosić sprawę do ORIP w Łodzi!!!! też jestem byłą klientką tego Pana. Klientka w moim rozumieniu tego słowa nie byłam nigdy. Ten pan to prawniczy hochsztapler!!!!!!! proszę uważać i trzymac sie od niego z DALEKA!!!! ma teraz kancelarię na dąbrowskiego!!!!!! z tego co wiem studiował nieudolnie prawo wiele lat....zdał egzamin po uwolnieniu zawodu i teraz chałturzy!!!!!
 • Ja polecam poszukać np. tu http://www.favore.pl/cat1412_prawne.html. Ogłaszają się różni prawnicy, można przejrzeć oferty, cenę, zobaczyć opinie itp. Są oferty z różnych miast, więc można znaleźć odpowiednią osobę z własnej okolicy.
 • ewww
  Wysłany: 2016-11-30 21:42:57

  Hej, Pan mariusz Trojanowski...hmmm Kancelaria LEX ENERGIA powinna się nazywać LEX MIZERIA..ten Pan to porażka przez duże P. nadaje sie ...do pchania karuzeli;) proszę uważać!!!!
 • Anita
  Wysłany: 2016-11-30 22:55:30

  Polecam Kancelarię Dariusza Staniszewskiego. Nie dość, że naprawdę skuteczni, to jeszcze mają bardzo sensowne podejście i sporo podpowiadają, dzięki czemu już kilka razy uniknęłam niepotrzebnych kosztów.
 • Marta Sadowska
  Wysłany: 2017-01-13 14:06:22

  Jakbyś szukał w Łodzi kogoś od prawa budowlanego, lokalowego i nieruchomości to mogę szczrze polecić z swojego doświadczenia adwokata Mateusza Ziębaczewskiego. Trafiłam do niego poprzez jego bloga n atemat prawa budowlanego i zauroczona sposobem i formą przekazywanej wiadomości skorzystałam już 2 razy z jego usług. Ma na pewno fachowe i uczciwe podejście do spraw. Poczytaj sobie to co cię interesuje i sam zdecyduj czy iść na poradę http://www.prawo-budowlane.com.pl/
 • Matador
  Wysłany: 2017-02-06 14:29:05

  Zgadzam się z Marta Sadowska, że w łodzi numerem 1 jest Ziębaczewski w sprawach budowlanych. On przynajmniej jest słowny, rzeczowy i nie obiecuje niewiadomoc czego. Bierze pieniądze za konkretną robotę. No i jego blog pokazuje, że nei jest cięty na pieniądze bo sięd zieli wiedzą ;]
 • lukania
  Wysłany: 2017-02-06 20:42:47

  a czy sam temat jest jeszcze aktualny
 • Pichola
  Wysłany: 2017-02-09 12:22:10

  Z tego co ja wiem w Łodzi na pewno jest kilku specjalistów od prawa budowlanego, ale jeden głównie tym się zajmuje prowadząc kancelarię. Znany jest z tego że ma swojego boga temu poświęconego http://www.prawo-budowlane.com.pl/ Ja byłem 2 razy na poradzi prawnej i sam mogę go polecić, bo zna się facet na rzeczy na pewno i nie jest drogi
 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane