Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

poszukuję dobrego adwokata w poznaniu rozwód i podział majatku

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Czy ktoś w sprawach rozwodowych korzystał z usług adwokata michalskiego wiesława z Poznania czy to dobry wybór

  Odpowiedz Cytuj
 • Arka
  Wysłany: 2017-10-21 21:48:50

  Nie znam go ale na pewno w sprawach podziału majątku dobrym specjalistą jest w Poznaniu adwokat Mateusz Ziębaczewski. Sprawy rodzinne opisuje na blogu więc na niegoidź i skorzystaj z opcji szukaj http://kancelaria-prawo-rodzinne.com/podzial-majatku-rozwodzie-poznan-lodz-adwokat-prawnik-radca
 • Reklama

 • Witam, z kolei nt. kościelnego procesu o nieważność małżeństwa zapraszam również na mój blog dr Arletta Bolesta adwokat kościelny
 • Polecam kancelarię CSP w Poznaniu. Pełen profesjonalizm. http://www.kancelaria-csp.pl/
 • Shreen
  Wysłany: 2017-11-14 18:03:36

  też polecam mecenasa Ziębaczewskiego w sprawa rodzinnych. Sama korzystałam z jego pomocy jak się rozwodziłam z mężem i wygrał mi duże alimenty na trójkę dzieci. Podział majątku na szczęści się dogdaliśmy z byłym mężem
 • Mikusiowa
  Wysłany: 2018-01-10 15:10:11

  Sama brałam rozwód około rok temu i również szukałam adwokata w Poznaniu, ale bezskutecznie - zawsze było albo za drogo albo prawnicy sprawiali wrażenie niekompetentnych i niegodnych zaufania. Dopiero koleżanka poleciła mi Panią Chróścielewską. Co prawda to w Łodzi, a ja mieszkam w Mosinie, więc było mi to nie na rękę, ale zdecydowałam się przejechać i okazało się, że naprawdę było warto :) Niesamowici prawnicy: bardzo kompetentni i fachowi, a ceny umiarkowane.
 • Panna Migotka
  Wysłany: 2018-01-21 16:17:25

  Zgadzam się, Pani Chróścielewska jest świetną adwokatką! Prowadziła moją sprawę osobiście i naprawdę zawdzięczam jej bardzo dużo. Dzięki jej zaangażowaniu w pomoc mi udało mi się szybko wyjść na prostą po rozwodzie. Rzadko spotyka się prawników tak kompetentnych, solidnych i jednocześnie po prostu ludzkich :) Bardzo serdecznie polecam. http://www.dobryprawnik-lodz.pl/ - polecam poczytać też to forum, można znaleźć bardzo dużo cennych informacji.
 • Wiktoria Rokita
  Wysłany: 2018-01-27 19:07:13

  Z Poznania niestety nikogo nie polecę ze względu na to,że mieszkam w Warszawie . Tutaj najlepszym adwokatem jest pani Magdalena Grześkowiak.Mnie reprezentowałam na rozprawie . Rozwód był mega cięzki .... niestety .. ale jakoś z pomoca pani adwokat dało radę ;)
 • Oliga
  Wysłany: 2018-01-29 13:44:50

  Widze że j uż ktoś się podzielił superowym blogiem z prawa rodzinnego mecenasa Ziębaczewskiego dlatego ja dam linka do jego jeszcze opracowania jego na temat rozwodu http://kancelaria-prawo-rodzinne.com/rozwod-poznan-lodz-adwokat-prawnik-radca-prawny bo sama wiem ile to kosztowało mnie czasu i złośliwości od strony męża. Sama przechodziła przez to i dobrze że mecenas kazał mi zbierać dowodu, dokumenty e-maile to pod koniec sprawy mieliśmy go w garści i z górki. Sąd Okręgowy w Poznaniu naprawdę był nam przychylny ale widać że mecenas zna się z tymi sędziami dość dobrze chyba. Nie chciałabym przez to przechodzić drugi raz???..
 • Matador
  Wysłany: 2018-01-30 16:26:51

  Moim zdaniem najlepsze co możesz zrobić to poszukać opinii na różnego rodzaju rankingach prawników. Ja polecam Ci szczególnie ten http://skuteczny-adwokat.com/ bo jest w pełni niezależny, a opinii jest naprawdę sporo. Sam z niego korzystałem przy wyborze prawnika i muszę przyznać, ze bardzo mi to pomogło.
 • Jan
  Wysłany: 2018-02-01 14:22:49

  mec. Dariusz Staniszewski
 • Duke
  Wysłany: 2018-02-07 19:49:03

  Jak szukasz kogoś dobrego z Poznania to tylko Ziębaczewskiego bo widziałem jak potrafił dogadać się z Sądem żeby sprawa szła po naszej myśli więc nie zawsze walka przynosi rezultat jak pokazują w serialach. Siedzaiłem na 3 rozprawach jak na szpilach ale spokój i dobre podejście do sprawy nas uratowało chyba.
 • Wiktor
  Wysłany: 2018-03-23 10:45:51

  Dzien dobry też polecam kancelarię adwokacka mecenasa Mateusza Ziebaczewskiego bo 2 tygodnie temu skończyliśmy moją sprawę i wyrok podobno już się uprawomocnił bo druga strona nie odwoływala się od niego co mnie cieszy gdyż jest dla nas bardzo korzystny i udało się wygrać torszke więcej niż obiecał macenas na pierwszej wizycie u niego.
 • Kamila00
  Wysłany: 2018-05-31 20:14:02

  Ja korzystałam z pomocy Agaty Koschel http://koschel-kancelaria.pl/ i byłam bardzo zadowolona, także jeśli miałabym kogoś polecać to właśnie ją, choć przyznaję z innymi prawnikami nigdy nie miałam do czynienia ;)
 • Bernasia
  Wysłany: 2018-06-06 12:47:59

  Rozwód czy podział majątku to w Poznaniu tylko mecenas Mateusz Ziębaczewski bo on zna się na tych sprawach i na blogu dużo o tym pisze. Ja trafiłam do niego właśnie przez szukanie informacji na ten temat w google i trafiłam na jego bloga. Osobiście byłam na poradzie i to super miły facet z realnym podjęciem do spraw czy życia. Wie na czym ten świat stoi i nie buja w obłokach
 • Z uwagi na zamknięcie jednej z platform blogów podaję nowy link do mojego bloga nt. kościelnego procesu o nieważność małżeństwa: uniewaznieniemalzenstwakoscielnego.blox.pl Pozdrawiam dr Arletta Bolesta adwokat kościelny
 • Cedro
  Wysłany: 2018-06-13 17:10:12

  Po mojej sprawie mogę powiedzieć że rozwód w sądzie w Poznaniu z adwokatem Ziębaczewskim mimo dużych obaw co do jego losu przebiegł bardzo łagodnie i dobrze dla mnie i mojej kieszeni. Myślałem, że gorzej sąd zachowa się wobec mnie po tym co dostałem w odpowiedzi na pozew ale było inaczej. Mam nadzieje że z nową partnerką nei będę się rozwodził ale innym już polecam mecenasa bo się na nim nie zawiodłem. Teraz składamy pozew o podział majątku i mam nadzieję że tutaj będzie podobnie.
 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane