Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Księgowośc online czy tradycyjne biuro rachunkowe...

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Moja księgowa niebawem przechodzi na emeryturę. Znajoma namawia mnie na skorzystanie z księgowości online. Ona korzysta obecnie z https://wfirma.pl/ i jest bardzo zadowolona. Księgowa namawia na prowadzenie księgowości przez swoją wspólniczkę. Gdy byłam jej klientką, dziwnie mi było zrezygnować z jej usług. Ale teraz gdy przechodzi na emeryturę jest okazja. Zastanawiam się co mam zrobić? Czy sobie poradzę? Jedno jest pewne sporo zaoszczędzę przechodząc na księgowość online.

  Odpowiedz Cytuj
 • dakota
  Wysłany: 2017-02-23 19:35:02

  A może sprawdź sobie ofertę księgowości internetowej - http://www.ingksiegowosc.pl/o-usludze Jest to na pewno tańsze rozwiązanie niż zatrudnieni księgowej na pełny etat. Obecnie na rynku istnieją dwa rodzaje księgowości on-line. Pierwszy z nich polega na tym, że za pomocą specjalnej aplikacji internetowej lub programu księgowego sami prowadzimy rachunkowość naszej firmy. Drugim rozwiązaniem szczególnie przeznaczonym dla początkujących przedsiębiorców lub większych firm jest połączenie księgowości online z biurem rachunkowym. Za pomocą aplikacji on-line mamy dostęp do księgowości naszej firmy i dodatkowo on-line mamy wsparcie doświadczonych księgowych. Oczywiście pierwsze rozwiązanie jest tańsze, ale ja zdecydowanie polecam to drugie. Prowadząc firmę w pierwszej kolejności powinniśmy skupić się na pozyskiwaniu nowych klientów i dbaniu o dotychczasowych a pozostałe rzeczy oddać w ręce fachowców:)
 • Reklama

 • anielka00
  Wysłany: 2017-03-02 16:22:31

  jedno nie wyklucza drugiego ;) jak mieszkałam w Warszawie oddałam swoją księgowość do Tax360. Później się wyprowadziłam, ale zostawiłam u nich księgowość i z takiego rozwiązania jestem bardzo zadowolona.
 • Marionetka
  Wysłany: 2017-06-13 19:59:44

  Opcja on line by mnie bardzo interesowała, czy jest w okolicach trójmiasta biuro rachunkowe, które właśnie w ten sposób funkcjonuje?
 • summer
  Wysłany: 2017-06-22 22:32:05

  No tax care na przykład. Na pewno słyszałaś, to duża firma, mają sporo oddziałów, w samych trójmieście chyba 8. Ja wszystko z nimi załatwiam online przez ich program, mailowo lub telefonicznie. Papiery raz na miesiac przesyłam kurierem, ewentualnie osobiście podrzucam, jeśli akurat jadę do Gdańska.
 • weronika
  Wysłany: 2017-06-27 21:09:06

  Księgowość tradycyjna według mniee odeszła już do lamusa. teraz nikt nie ma czasu żeby biegać do biura rachunkowego i zanosić papiery co chwilę. Dlatego on line to bardzo dobra opcja nadążająca za wymaganiami i potrzebami, moim zdaniem. Ja wysyłam raz w miesiącu do tax care dokumenty kurierem, a tak to tylko mailowo. Uważam, że to bardzo wygodne wyjście.
 • Ja jestem jednak bardziej tradycjonalistą i zostałbym przy usługach wspólniczki księgowej odchodzącej na emeryturę.
 • JOwita
  Wysłany: 2017-07-10 09:59:40

  Summer a tam rozliczasz się za miesiąc czy od faktury? Poczytałam sobie o nich trochę, nawet zadałam pytanie poprzez czat na ich stronie. w sumie to by mnie pomoc prawna interesowała, czy to prawda, ze mają taką ofertę?
 • jandz
  Wysłany: 2017-07-10 19:07:28

  Zapraszam do zapisu na darmowy kurs pozyskiwania klientów dla biur rachunkowych: http://kurs.mojekspert.pl/
 • summer
  Wysłany: 2017-07-30 21:21:50

  JOwita, mają, też zdarzało mi się korzystać. Mają sporo takich "dodatków", nawet kartę fit sport sobie przez nich wykupiłam ;) Co do rozliczeń, to ja mam abonament miesięczny, najtaniej mi tak wychodzi. jak jesteś ciekawa ile wyjdzie w Twoim przypadku to zerknij na ich stronie na ten kalkulator.
 • Moim zdaniem biuro rachunkowe online to dobre rozwiązanie. Szczególnie, że większość osób z tradycyjną księgową i tak kontaktuje się online.
 • JOwita
  Wysłany: 2017-08-15 18:51:40

  Byłam u nich na rozmowie. Czego ja się tam dowiedziałam :) Pakiet medyczny, prawny, współpraca z kurierem, a nawet jakiś sportowy. Można sobie dopasować do własnych potrzeb co się chce.
 • Michaelei
  Wysłany: 2017-08-20 05:33:31

  ?????? - ??? ????????, ???????? ???????? ??? ??????????? ????? ?????? ?????????????, ??? ????????????? ? ??????????? ??????? ?????, ????????? ???????? ????? ???????. ????? ?????????? ???????? ?????? ofarma.ru, ??? ??????? ??? ???????? ?? ???? ???????????? ??????? ????????? ?? ??????????? ???????????, ?????? ? ??? ??????????????? ???? ???????? ???????. ?? ???????????? ? ???? ??????? ?????????? ??? ? ???????, ? ???????? ??????? ?? ?????? ??????? ??? ????????????! ??????? ?????? ???????? ????? ??????? ?????????????? ?????? ????????, ????????? ???? ??????? ????????? ?????? ?? ????? ????. ?????????? ?????? ? ?? ???????????? ????????! ?????? ?????? ? ?????? ?????? ?????? ?? ?????? ?????? ?????? ???????? ??? ?????? ?????????? ? ????????????? ???????? ?????? ???????? ?????? ????? ??????
 • piotrek
  Wysłany: 2017-08-22 17:15:32

  zdecydowanie polecam: AP Tax Doradcy Księgowi , znajdziesz ich tutaj : http://aptax24.pl/ rzetelnie i terminowo, ceny bardzo przystępne.
 • Muszu
  Wysłany: 2017-09-04 11:58:32

  ja uważam, że lepiej takie rzeczy załatwiać osobiście a nie przez internet. Przynajmniej ja wolę taką metodę.
 • Wszystko zależy jak duża firma. Jeśli mała, to księgowa nie będzie brała jakiś dużych pieniędzy, wszystko będzie ogarnięte, a zawsze doradzi jakaś "żywa" i sprawdzona osoba. Jeśli większa firma i potrzebne są np. już dwie księgowe, to przez internet pewnie będzie prościej ze wszystkimi papierami. Na bieżąco też wgląd w aktualny stan.
 • Majka
  Wysłany: 2017-10-08 18:43:18

  Jeśli chodzi o tamtą lokalizację to nikogo nie znam, ale jeśli chodzi o biura online to mogę sugerowac Pana Macieja Godlewskiego z Gdańska z Lęborskiej. Od kilku lat zajmuje się moją ksiegowościa i sprawnie to idzie, zna się na rachunkowych kwestiach. Niestety z innych lokalizacji na miejscu to pytaj po ludziach albo kogoś innego, bo nie będę w stanie pomóc.
 • Angelina
  Wysłany: 2017-10-31 23:14:18

  Ja mam księgowość w Tax Care, teść również. Z tą różnicą, że ja mam jednoosobową działalność gospodarczą, a teść ma całkiem sporą firmę, łącznie zatrudnia około 30 pracowników i radzą sobie ze wszystkim tak samo u mnie jak i u teścia. Wszystko dobrze, sprawnie i na czas. Mnie najbardziej interesowało ubezpieczenie biura od pomyłek i cena jaką zapłacę za ich usługi.
 • Swoją księgowość prowadzi dla mnie online fintaxis.pl Mam dostęp do swojego konta 24/7, mogę przeglądać wszystkie dokumenty i zlecać poszczególne rachunki do zaksięgowania. W razie problemów i pytań mam do dyspozycji kontakt z opiekunem - księgowym, który prowadzi moją firmę. Samodzielne prowadzenie księgowości wiąże się z tym, że trzeba być ciągle "na bieżąco" ze zmianami w prawie. W przypadku, kiedy korzystam z usług firmy zewnętrznej - ciężar i odpowiedzialność spada na ich barki.
 • jjj
  Wysłany: 2017-11-16 19:29:51

  nie ma idealnego rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy. Dla jednych lepszym rozwiązaniem będzie korzystanie z usług biura rachunkowego dla innych e-księgowość. Tutaj krótki poradnik htt ps://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-ksiegowosc-przez-internet
 • jjj
  Wysłany: 2017-11-16 19:30:30

  [url]https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-ksiegowosc-przez-internet[/url]
 • Idź w tradycyjność. Co będzie jeśli internetowa księgowość nagle zawiesi działalność, bez ostrzeżenia i najzwyczajniej w świecie "rozpłynie się" ? Jesteś w bagnie. Takie tradycyjne biuro rachunkowe jest znacznie pewniejsze. JEśli jesteś z Warszawy - polecam gama Grabowskich. Rzetelne biuro.
 • Zdecydowanie usługi stacjonarne. Zarówno jeśli chodzi o księgowość jak i wsparcie prawne. Gdy tylko wynikała taka potrzeba kierowałam swe kroki do Moniki Kitscha-Kwasiborskiej z Łodzi. Lepszego fachowca w tym temacie w okolicy nie ma.
 • asiek27372
  Wysłany: 2018-02-14 15:07:02

  Polecam mBiuro i usługę księgowości --> http://mbiuro.com/ksiegowosc/co-wyroznia-mksiegowosc/ Firma posiada bardzo elastyczną i korzystną cenowo ofertę, którą można dopasować indywidualnie do własnych potrzeb. Co więcej - łączy cechy internetowej i tradycyjnej księgowości. Najlepiej zadzwonić, napisać maila lub umówić się na spotkanie - obsługa jest zawsze bardzo profesjonalna i na pewno wszystko dokładnie wytłumaczy.:)
 • Dla mnie mimo wszystko tradycyjne biuro rachunkowe, w tym wypadku nie idę z techniką:)
 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.