Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Księgowośc online czy tradycyjne biuro rachunkowe...

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Moja księgowa niebawem przechodzi na emeryturę. Znajoma namawia mnie na skorzystanie z księgowości online. Ona korzysta obecnie z https://wfirma.pl/ i jest bardzo zadowolona. Księgowa namawia na prowadzenie księgowości przez swoją wspólniczkę. Gdy byłam jej klientką, dziwnie mi było zrezygnować z jej usług. Ale teraz gdy przechodzi na emeryturę jest okazja. Zastanawiam się co mam zrobić? Czy sobie poradzę? Jedno jest pewne sporo zaoszczędzę przechodząc na księgowość online.

  Odpowiedz Cytuj
 • dakota
  Wysłany: 2017-02-23 19:35:02

  A może sprawdź sobie ofertę księgowości internetowej - http://www.ingksiegowosc.pl/o-usludze Jest to na pewno tańsze rozwiązanie niż zatrudnieni księgowej na pełny etat. Obecnie na rynku istnieją dwa rodzaje księgowości on-line. Pierwszy z nich polega na tym, że za pomocą specjalnej aplikacji internetowej lub programu księgowego sami prowadzimy rachunkowość naszej firmy. Drugim rozwiązaniem szczególnie przeznaczonym dla początkujących przedsiębiorców lub większych firm jest połączenie księgowości online z biurem rachunkowym. Za pomocą aplikacji on-line mamy dostęp do księgowości naszej firmy i dodatkowo on-line mamy wsparcie doświadczonych księgowych. Oczywiście pierwsze rozwiązanie jest tańsze, ale ja zdecydowanie polecam to drugie. Prowadząc firmę w pierwszej kolejności powinniśmy skupić się na pozyskiwaniu nowych klientów i dbaniu o dotychczasowych a pozostałe rzeczy oddać w ręce fachowców:)
 • Reklama

 • anielka00
  Wysłany: 2017-03-02 16:22:31

  jedno nie wyklucza drugiego ;) jak mieszkałam w Warszawie oddałam swoją księgowość do Tax360. Później się wyprowadziłam, ale zostawiłam u nich księgowość i z takiego rozwiązania jestem bardzo zadowolona.
 • Marionetka
  Wysłany: 2017-06-13 19:59:44

  Opcja on line by mnie bardzo interesowała, czy jest w okolicach trójmiasta biuro rachunkowe, które właśnie w ten sposób funkcjonuje?
 • summer
  Wysłany: 2017-06-22 22:32:05

  No tax care na przykład. Na pewno słyszałaś, to duża firma, mają sporo oddziałów, w samych trójmieście chyba 8. Ja wszystko z nimi załatwiam online przez ich program, mailowo lub telefonicznie. Papiery raz na miesiac przesyłam kurierem, ewentualnie osobiście podrzucam, jeśli akurat jadę do Gdańska.
 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane