e-prawnik.pl Porady prawne

Młodszy prawnik

Odpowiedzi w temacie ()

AnnaLis

24.1.2018

Młodszy prawnik Młodszy prawnik Numer referencyjny: MD/15/12/2017/WA1 Miejsce pracy: Warszawa Kim jesteśmy? Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Dlaczego warto u nas pracować? Ważna jest dla Ciebie pasjonująca i rozwijająca praca? Jednocześnie cenisz bezpieczeństwo, zasady fair play i dobrą atmosferę? My też tak mamy, dlatego pracujemy w Adecco! Też chcesz? Dołącz do naszego zespołu! Do Twoich zadań należeć będzie w szczególności: Zakres zadań: - tworzenie umów, - pisanie pism, - konsultacje prawnicze. Bądź na TAK jeśli: Wymagania: - student ostatnich lat studiów lub aplikant, - min. 6 miesięcy doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, - praktyczna znajomość programów pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point), - dokładność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań. Czego z nami doświadczysz: Oferujemy: - Możliwość aktywnego wykorzystywania języka angielskiego w codziennej pracy, - Pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku, - Atrakcyjne wynagrodzenie, - Stabilną i długofalową współpracę. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie pl. Europejski 2. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Adecco) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ podmioty z Grupy Adecco posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Adecco tj. Adecco Consulting sp. z o.o.; Adecco Staffing sp. z o.o.; Modis Polska sp. z o.o. wszystkie z siedzibami w Warszawie pl. Europejski 2 wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do Adecco Poland sp. z o.o. drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty z Grupy Adecco wymienione powyżej oraz Adecco Group AG, z siedzibą Sägereistrasse 10, 8152 Glattbrugg, Szwajcaria. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w Adecco prosimy o kontakt pod adresem email: [Aplikuj online] Opublikowane przez: https://pl.next-jobs24.com/1863939-mlodszy-prawnik.html

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

  • Witam, Mam mały problem w pracy i chciałbym się poradzić w sprawie świadectwa pracy. W firmie pracuje 3 lata, na samym początku podpisałem umowę jako młodszy konstruktor, po roku pracy moje (...) czytaj dalej»

  • Witam Wszystkich, Nie wiem czy zamieszczam pytanie w poprawnym dziale. Jeśli nie, to z góry przepraszam. Sytuacja nr1. Starszy brat chce podarować młodszemu nieruchomość jako darowiznę. (...) czytaj dalej»

  • Kochani doradźcie mi w mojej zawiłej sytuacji. Starszy syn lat 19 uczy się w LO i mieszka sam. płacę mu alimenty 500 zł/m-c zasądzone przez sąd. Matka ma zasądzone tyle samo, ale mu nie płaci. (...) czytaj dalej»

  • Jestem 6 lat po rozwodzie.Mam dwóch synów jeden 16 lat drugi 21 lat mieszkają z byłą żoną i jej konkubentem młodszy ma problemy w szkole a starszy studiuje jeszcze. Notorycznie są zastraszani (...) czytaj dalej»

  • Witam, mój młodszy brat ma 17 lat jest praktykantem w sklepie w 2 klasie. Chciałem zapytać czy pracodawca (szef) ma prawo zostawiać go samego w sklepie ? A jeśli tak to na jaki czas maksymalnie ? czytaj dalej»

  • Czołem. Chciałbym się dowiedzeć, czy jest możliwość aby mój młodszy brat (16 lat, ja mam 21 - wynajmuję mieszkanie, mam pracę) mógł mieszkać razem ze mną, ten aktualnie mieszka z rodzicami. (...) czytaj dalej»

  • Witam. Mój młodszy brat niestety wpadł w złe towarzystwo, obawiamy się że przez jego ostatnie wybryki dostanie kuratora plus wyroki dla młodocianych. Chcielibyśmy się dowiedzieć kiedy dokładnie (...) czytaj dalej»

  • Czy mi sie należy zachowek , moi rodzice posiadali gospodarstwo rolne o pow. 1.8 ha oraz dom dwurodzinny.W roku 1968r. zmarła nasza mama , został ojciec i nas pieciu braci .W 1970 roku tata przeprowadził (...) czytaj dalej»

  • Jestesmy małżeństwem 3 dzieci ,mąż za kawalera mma córke na która ma przeznane alimenty.Jest cięzko, ale płacimy.Nasza najmłodsza córka została skierowana do szkoły integracyjnei ze względu (...) czytaj dalej»

  • Witam. Proszę o pomoc, mój młodszy brat wczoraj został zabrany z domu przez policję, dowiedzieliśmy się że ma mieć postawione zarzuty z art. 204 § 2 k.k.... rodzicom narazie nie mówiłem o co (...) czytaj dalej»