problem z listem intencyjnym i umową o dzieło

Odpowiedzi w temacie (1)

castela123

9.11.2012

Witam wszystkich! Mam zadanie z którym nie mogę sobie poradzić, może ktoś mógłby mi pomóc, będę bardzo wdzięczna. Otóż mam napisać umowę o dzieło oraz sporządzić list intencyjny od tej umowy. ( mam podane czego ma dotyczyc umowa i list) po prostu nie bede wszystkiego pisac... Osoby które wiedzą jak to napisać lub mogłyby jakoś naprowadzic , prosiłabym o kontakt na priv. e-mail: ladys213@wp.pl Jestem skłonna zapłacic tej osobie, nie ma problemu.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

castela123

2012-11-09 00:47:40

up

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 18.9.2018

  Umowa zlecenie - Co musisz wiedzieć o umowie zlecenie

  Z tego tekstu dowiesz się, czym umowa zlecenie różni się od umowy o dzieło. Czy zlecenie obejmuje wyłącznie dokonywanie czynności prawnych? Czy w każdym czasie możesz wypowiedzieć umowę (...)

 • 4.9.2018

  Odstąpienie od umowy o dzieło po upływie terminu do jego wykonania

  Zawierając umowę o dzieło Przyjmujący zamówienie zobowiązuje się do wykonania oznaczonego dzieła, a Zamawiający do zapłaty wynagrodzenia. Często może dojść do sytuacji, iż upłynął (...)

 • 29.9.2017

  Kiedy umowa o dzieło się kończy?

  Stosunek prawny dzieła wygasa przede wszystkim: z chwilą odebrania dzieła przez zamawiającego, w wyniku jednostronnego odstąpienia od umowy z określonych prawnie przyczyn lub wskutek umownego rozwiązania (...)

 • 14.7.2018

  Umowa o dzieło , Na czym polega i jak zawrzeć umowę o dzieło?

  Przez umowę o dzieło przyjmujący zamówienie zobowiązuje się do wykonania oznaczonego dzieła, a zamawiający do zapłaty wynagrodzenia. Jest to umowa wzajemna. Dzieło może mieć zarówno (...)

 • 18.6.2012

  Zakaz zastępowania umowy o pracę umową cywilnoprawną

  Jak kodeks pracy charakteryzuje stosunek pracy? W art. 22 Kodeksu pracy w § 1 stwierdzono, że przez nawiązanie stosunku pracy pracownik zobowiązuje się do wykonywania pracy określonego rodzaju (...)