Archiwum 27 Luty 2002

Brak artykułów do wyswietlenia.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

 • Kaucja przy umowie najmu - rozliczenia

  Czy wynajęcie sprzątającej do mycia okien, pastowania, polerowania podłóg może być rozliczane z pobranej wcześniej kaucji za wynajęcie mieszkania? Czy można z kaucji rozliczać odnawianie prawidłowo używanych przez najemcę rzeczy, np. wanny?

 • Dobrowolne poddanie się karze

  Policja zakończyła postępowanie dowodowe i skierowała akta do prokuratury. Za czyn popełniony grozi kara grzywny. Czy w związku z tym mogę wystąpić do prokuratora o dobrowolne poddanie się karze i na czym to konkretnie polega. Czy muszę przyjąć propozycję prokuratora? Czy można w jakiś (...)

Interpretacje podatkoweAkty Prawne • Dziennik Ustaw Poz. 153 z 2002

  Rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 14 lutego 2002 r. w sprawie określenia cen progu dla towarów rolnych przywożonych z zagranicy.

 • Dziennik Ustaw Poz. 152 z 2002

  Rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 14 lutego 2002 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie określenia wykazu towarów rolnych przywożonych z zagranicy, na które mogą być nałożone opłaty celne dodatkowe.

 • Dziennik Ustaw Poz. 151 z 2002

  Rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 14 lutego 2002 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie określenia banków spółdzielczych właściwych do wydawania bonów paliwowych oraz szczegółowego zakresu sprawozdania sporządzanego przez te banki.

 • Dziennik Ustaw Poz. 150 z 2002

  Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 12 lutego 2002 r. w sprawie szczegółowych uprawnień i obowiązków żołnierzy niezawodowych pełniących służbę poza granicami państwa.