e-prawnik.pl Porady prawne

Świadek w sprawie rozwodowej

Odpowiedzi w temacie (1)

kamila 21

21.10.2010

Czy mam prawo odmówienia zenań na sprawie rozwodowej gdzie jestem powołana jako świadek?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

albertkow

2010-10-21 10:39:22

Nikt nie ma prawa odmówić zeznań w charakterze świadka, z wyjątkiem małżonków stron, ich wstępnych, zstępnych i rodzeństwa oraz powinowatych w tej samej linii lub stopniu, jak również osób pozostających ze stronami w stosunku przysposobienia. Warto zajrzeć do Art. 261. § 1. i § 2.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM