Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Adwokat pomorskie

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Witam
  Od zawsze sobie w życiu radziłam, jedynym błędem było moje małżeństwo. Z tego małżeństwa mam również córkę. Wychowuje ją sama, radzimy sobie, mam dobrą pracę... Teraz mąż posądził mnie o alimenty na niego jakoby że nie może pracować co jest totalną bzdurą.
  Poszukuje teraz adwokata, dobrego adwokata, który pomoże mi rozprawić się z tą sytuacją raz na zawsze. Nie będę płacić na nieroba...
  Ktoś coś, pomoże?

  Odpowiedz Cytuj
 • Mogę polecić adwokata: http://www.mecenaspalka.pl/ ze Szczecina. Zajmuje się takimi sprawami i jest bardzo profesjonalny.
 • Reklama

 • Akira
  Wysłany: 2017-03-13 10:53:18

  Jednym z lepszych w województwie jest Adwokat Cejrowski z Tczewa. Dla mnie był bardzo miły. Wydawało mi się na pierwszej wizycie, że jest konsekwentny i rzeczowy. Przeczucie mnie nie zmyliło. Bardzo skuteczny.
 • Witam, nt. kościelnego procesu o nieważność małżeństwa zapraszam również na mój blog dr Arletta Bolesta adwokat kościelny
 • Sylwia
  Wysłany: 2017-09-10 15:08:22

  Dobry adwokat wart jest swojej ceny, a właściwie jego usługi [:)] Ułożonym, opanowanym w sądzie i chętnym do pomocy był dla mnie Adwokat Adam Gautier z Kancelarii Cejrowski. Prowadził moją sprawę o alimenty. "Tatuś" nie płacił ile trzeba i potem miałam problemy. Ale bardzo szybko udało nam się to rozwiązać... I po krzyku. Teraz dzieci dostają pieniążki i wszystko jest ok.
 • W pomorskim prawników nie brakuje, ale z doświadczenia wiem, że jednym z lepszych wyborów jest mecenas Midnykowski z Gdańska. Nie tyle zna się na swoim fachu, co jest po prostu pewny siebie i stanowczy, co w przypadku spraw rodzinnych jest niezwykle istotne. Sam miałem problemy z podziałem majątku i wsparcie oraz zaangażowanie pana Mindykowskiego sporo mi dało. W razie czego jego kancelaria mieści się na Uphagena we Wrzeszczu. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
 

Dodaj post na forum:

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane