Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Adwokat pomorskie

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Witam
  Od zawsze sobie w życiu radziłam, jedynym błędem było moje małżeństwo. Z tego małżeństwa mam również córkę. Wychowuje ją sama, radzimy sobie, mam dobrą pracę... Teraz mąż posądził mnie o alimenty na niego jakoby że nie może pracować co jest totalną bzdurą.
  Poszukuje teraz adwokata, dobrego adwokata, który pomoże mi rozprawić się z tą sytuacją raz na zawsze. Nie będę płacić na nieroba...
  Ktoś coś, pomoże?

  Odpowiedz Cytuj
 • Mogę polecić adwokata: http://www.mecenaspalka.pl/ ze Szczecina. Zajmuje się takimi sprawami i jest bardzo profesjonalny.
 • Reklama

 • Akira
  Wysłany: 2017-03-13 10:53:18

  Jednym z lepszych w województwie jest Adwokat Cejrowski z Tczewa. Dla mnie był bardzo miły. Wydawało mi się na pierwszej wizycie, że jest konsekwentny i rzeczowy. Przeczucie mnie nie zmyliło. Bardzo skuteczny.
 • Witam, nt. kościelnego procesu o nieważność małżeństwa zapraszam również na mój blog dr Arletta Bolesta adwokat kościelny
 

Dodaj post na forum:

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane