Cyfrowy Polsta nęka mailami

Odpowiedzi w temacie (0)

goodband

6.9.2011

Witam serdecznie, Od kilku miesięcy otrzymuję maile od Cyfrowego Polsatu z wezwaniem do uregulowania zadłużenia. Straszą mie też, że jeśli tego nie zrobie rozpoczną procedurę windykacyjną. Problem w tym, że nigdy nie korzystałam i nie korzystam z Cyfrowego Polsatu. Pisałam maila z prośbą o wyjaśnienie tej sytuacji i usunięcie mojego maila z ich bazy. Dzwoniłam również. Telefonicznie poinformowano mnie, że moje zgłoszenie zostało przyjęte i mail zostanie usunięty z bazy. Równiez mailowo otrzymałam informację, że mail został usunięty. Jednocześnie zapewniono mnie, że niedogoności związane z otrzymywaniem takich maili "nie wynikły ze złej woli Cyfrowego Polsatu". Następnego dnia po otrzymaniu przeprosin od Cyfrowego Polsatu dostała kolejnego maila z wezwaniem do uregulowania zadłużenia. Pani na centrali powiedziała, że widocznie ktoś z ich klientów podał mój adres. Zapewniała też, że jeśli nie mam CP to mam ignorować te wiadomości i nie będą one niczym skutkowały. Ja nie chcę otrzymywać takich maili, tym bardziej jeśli dotyczą one zadłużenia innej osoby. To jest mój prywatny adres mailowy i nie chcę aby ktoś inny sie nim posługiwał. Co mogę z tym zrobić? Jak załatwić tę sprawę, aby sytuacja z mailami się nie powtarzała? Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 11.4.2017

  Kroczą zmiany w szkolnictwie zawodowym

  Od 1 września 2017 r. dotychczasowa trzyletnia zasadnicza szkoła zawodowa przekształci się w trzyletnią branżową szkołę I stopnia. Po jej zakończeniu uczeń będzie mógł kontynuować (...)

 • 16.9.2018

  Mail z fakturą z ZUS?

  Uwaga na fałszywe e-maile na temat rozliczenia rocznego i pliku JPK lub z informacją o konieczności opłacenia faktury wystawionej rzekomo przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

 • 5.3.2009

  Podpis elektroniczny - co to takiego?

  Dokument elektroniczny to wygodna forma kontaktów między osobami fizycznymi, przedsiębiorcami i z urzędami administracyjnymi. Dokument elektroniczny jest tani, nie trzeba go drukować i można (...)

 • 27.2.2019

  Jak dostać e-dowód?

  Wszyscy, którzy wniosek o nowy dowód osobisty złożą 4 marca lub później, po kilkunastu dniach odbiorą dowód z warstwą elektroniczną, czyli e-dowód. Zasadnicza (...)

 • 3.12.2013

  W pułapce umów telewizji cyfrowej

  Okres Świąt oraz Nowego Roku to czas, w którym częściej niż zwykle podpisujemy umowy z dostawcami usług telekomunikacyjnych czy telewizyjnych. Operatorzy bardzo często kuszą nas atrakcyjnymi (...)