Mecenas Igor Klimkowski - znacie?

Odpowiedzi w temacie (2)

witold1989

13.11.2018

Witam, Poszukuje specjalisty, który pomógłby mi w rozwiązaniu problemów mojej firmy z prawem podatkowym. Słyszałem ostatnio sporo o mecenasie Igorze Klimkowskim i rozważałem umówienie się do niego na rozmowę i tutaj moje pytanie do was: Słyszeliście o nim i moglibyście opowiedzieć mi coś więcej na jego temat? Myślicie, że to byłby dobry wybór jeśli chodzi o prawo podatkowe? Dużo bierze za prowadzenie sprawy? Itp itd. Za wszelkie informacje płace dozgonną wdzięcznością i uśmiechem zza monitora!

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Samarama

2018-11-22 11:43:46

Umawiaj się koniecznie! Pan Igor Klimkowski to jeden z lepszych Łódzkich specjalistów od tego zakresu prawa, a przy tym bardzo niewiele bierze za pomoc. Co prawda ja byłem tylko na konsultacji prawnej, ale płaciłem za wszystko razem 100 zł, także myślę, że dłuższa wpsółpraca z Panem mecenasem również nie byłaby droga. 600365228 - to jego numer. Najlepiej spróbuj zadzwonić i dowiedzieć się osobiście co i jak.

Elisee

2018-12-01 01:21:14

Miałam przyjemność współpracować z panem Klimkowskim, bardzo dobry specjalista, który zna się na rzeczy. Potrafi w sposób zrozumiały przełożyć język prawniczy na taki, który jest bardziej przystępny dla ludzi. Widać, ze prawo jest jego wielką pasją i zależy mu na dobru klienta

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 16.7.2018

  Przeciw nadużyciom koncernów przy budowie dróg i autostrad

  Płatności związane z budową autostrad i najważniejszych dróg będą realizowane poprzez specjalne rachunki powiernicze, aby podwykonawcy otrzymali zapłatę za wykonane prace. Powstanie też (...)

 • 8.11.2011

  Opodatkowanie służebności przesyłu

  Coraz częściej, bardziej świadomi swoich praw właściciele nieruchomości domagają się ustanowienia służebności przesyłu z tytułu korzystania przez przedsiębiorców ze znajdującej się (...)

 • 8.12.2018

  Unia Europejska będzie chronić tożsamość narodową dzieci

  We wszystkich krajach Unii Europejskiej obowiązywać będzie jednolita zasada poszanowania tożsamości narodowej, kulturowej, religijnej i językowej dziecka, gdy trafia ono do rodziny zastępczej. Rada (...)