Wolontariat - wiedza i doświadczenie!

Odpowiedzi w temacie (0)

natalia1189

5.1.2018

PACZKA Prawników to wyjątkowy ogólnopolski projekt realizowany przez Stowarzyszenie Wiosna. Poszukujemy prawników, adwokatów, radców prawnych, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Kierując się ideą mądrej pomocy, chcemy wspierać Nasze Rodziny na drodze ku zmianie. - To nie są porady prawne - to jest pomoc prawna - w niektórych przypadkach wystarczy jedno spotkanie, w innych - prawnik może zaangażować się w długotrwałą pomoc wybranej przez siebie rodzinie. Wystarczy wysłać zgłoszenie poprzez: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=94e1647288f64a43aee95027152ce780 Razem zmieniamy świat na lepsze!

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 9.12.2004

  Wolontariat zamiast praktyki

  Na praktykach nie dla wszystkich chętnych starcza miejsca. Ograniczone możliwości mają też młodsi studenci. Nie oznacza to jednak, że są skazani na roznoszenie ulotek lub udzielanie korepetycji (...)

 • 19.8.2018

  Z jakich funduszy europejskich mogą skorzystać organizacje pozarządowe?

  Fundacje, stowarzyszenia i inne organizacje pozarządowe działają w bardzo wielu dziedzinach ważnych ze społecznego punktu widzenia. Podmioty te mają doświadczenie, wiedzę oraz wyspecjalizowaną (...)

 • 28.7.2018

  Zmiany ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie

  Zwiększenie z 50 do 80% możliwej wartości przyznanej dotacji przewiduje nowelizacja przepisów. Wprowadzone rozwiązanie powinno pozwolić na usprawnienie realizacji zadań istotnych ze względu (...)

 • 16.5.2016

  Dochodzenie zaległych alimentów

  Wiedza o tym co to jest obowiązek alimentacyjny i czemu służy jest raczej powszechna. Często jednak zapomina się, że oprócz żądania alimentów na przyszłość, można również (...)

 • 9.12.2004

  Piszemy życiorys

  Specjaliści od rekrutacji dziennie przeglądają dziesiątki życiorysów. Jeden czytają średnio 30 sekund. Jak w tak krótkim czasie przekonać ich, by nie odrzucali naszej aplikacji? A (...)