e-prawnik.pl Porady prawne

Czy takie zeznania są ważne?

Odpowiedzi w temacie (1)

piotr2

13.9.2010

Czy jeśli świadek jest nietrzeźwy (ale nie pijany) to czy zeznania wzięte od takiego świadka mogą być uznane za ważne? Czy ja mogę takie zeznania zakwestionować i wnieść o ponowne przesłuchanie świadka? Proszę o odpowiedź

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Barrrabucha

2010-09-16 09:58:10

A przepraszam że zapytam bo aż nie wierze ... Jaki Sąd/Policja/Prokurator spisał zeznania od świadka na bani?!

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • Witam, podczas sprawy rozwodowej brat mojej żony składał fałszywe zeznania (z korzyścią dla żony). Co grozi za takie zeznania, które jestem w stanie udowodnić? czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Dobry. Mam takie pytanie bo sie nie znam wogule. Czy juśli składałem zeznania na policji ale oskarżycielem jest prokuratura to czy będę wzywany na sprawę w roli świadka, czy te zeznania wystarczają (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Mam takie pytanie: składałem niedawno zeznania w pewnej sprawie na komendzie policji. składałem je jako świadek, ale teraz chciałbym się z części zeznań wycofać. czy można coś takiego zrobić? (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • cześć, mam takie pytanie, że chciałbym odzyskac, w sensie skserować, swoje zeznania ze sprawy karnej. Bo je po prostu potrzebuje. Adwokat mi powiedział, że moge je mieć z sądu, jeśli uzyskam (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Mam pytanie czy i jaka kara grozi za fałszywe zeznania w sadzie?Młoda dziewczyna chciala pomoc i zeznala nie prawde w sadzie , sprawa by nie wyszla naswiatlo dzienne gdyby prokurator nie zazadał sprawdzenia (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)