Polisa PZU

Odpowiedzi w temacie (0)

dolor

2.10.2017

Witam Chciałam się dowiedzieć co mogę zrobić w następującej sytuacji.Moja siostra była kiedyś pełnomocnikiem mojej chorej mamy.Moja mama była osobą leczącą się psychiatrycznie.W tym czasie gdy była pełnomocnikiem z mamy konta brała kredyty i okradała mamę i nie płaciła czynszu.Wykorzystała mamy chorobę psychiczną i to że nie była świadoma wielu rzeczy.Zmieniła polisę pzu i odpispała mnie z tej polisy.Mama umarła.Pozostaje jeszcze kwestia mieszkania.Ja mieszkałam z mamą w mieszkaniu spółdzielczym i opiekowałpam się nią Czy moja siostra mogła wykorzystać mamy chorobę by ona podpisała testament i zapisała na nią mieszkanie.Co mogę zrobić i czy mogę to podważyć że wykorzystała niepoczytalność mojej mamy.Proszę bardzo o pomoc.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 28.5.2014

  Bezpieczne wakacje 2014 - nie zapominaj o ubezpieczeniu!

  Bardzo często, wyjeżdżając na wakacyjne wojaże, nie zastanawiamy się nad możliwością wykupienia dodatkowego ubezpieczenia. Zakładamy, iż nic nam się nie wydarzy, że organizator wycieczki z (...)

 • 19.6.2018

  Wypoczynek z Kartą Dużej Rodziny

  Rozmaite wydatki można znacząco obniżyć dzięki Karcie Dużej Rodziny, która od początku roku jest dostępna również w wersji elektronicznej.

 • 5.7.2005

  Dokumenty stwierdzające umowę ubezpieczenia (polisa, legitymacja ubezpieczeniowa i in.)

  Tak istotna czynność prawna jak zawarcie umowy ubezpieczenia powinna być stwierdzona pismem. Praktyka ubezpieczeniowa uznaje kilkanaście nazw dokumentów potwierdzających zawarcie umowy ubezpieczenia. (...)

 • 12.1.2005

  Co gwarantuje Ci Twoje autocasco?

  Ubezpieczenie AC (autocasco) jest coraz bardziej popularnym ubezpieczeniem. Coraz bardziej popularnym wśród bardziej zapobiegliwych, obawiających się na przykład kradzieży. Autocasco jest ubezpieczeniem (...)

 • 5.7.2018

  Od 1 października pojedziemy bez dowodu rejestracyjnego

  Od 1 października 2018 r. kierowcy nie będą musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego pojazdu i polisy OC. Kierowcy nie będą musieli wozić wspomnianych dokumentów, bo dane pojazdu (...)