e-prawnik.pl Porady prawne

Pomoc w upublicznieniu machloj

Odpowiedzi w temacie ()

terminal_prey

2.3.2011

Witam. Żyje w małym mieście gdzie machloja goni machloje i potrzebuję od was pomocy w wygrzebaniu pewnych informacji. W BIPie Urzędu Miasta, w dziale ?Dyrektorzy / Kierownicy jednostek organizacyjnych miasta? widnieją dwie persony, które zostały skazane w przeszłości prawomocnym wyrokiem. Jedną z nich jest dyrektor lokalnego Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej. Druga natomiast dyrektorem Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej. Obie persony, stanowiska te piastują od 2005 roku i od tegoż roku udostępniają swoje zeznania majątkowe. Potrzebuje kilku informacji: 1) Czy wyżej wymienione persony klasyfikują się jako osoba publiczna, osoba pełniąca funkcje publiczne, funkcjonariusz publiczny lub jako inna osoba, której dane osobowe mogą zostać ujawnione? Gdzie znajdę przepis mówiący że "Dyrektorzy / Kierownicy jednostek organizacyjnych miasta" zaliczają się do jednej z powyższych grup? 2) Czy dane osobowe persony mogą być ujawnione w momencie gdy nie jest ona już osobą publiczną? Odwrotnie ? czy dane osobowe persony można ujawnić jeżeli w momencie, którego dotyczyła machloja był okresem, gdy nie była ona jeszcze osobą publiczną a jest nią teraz? 3) Czy osoba skazana prawomocnym wyrokiem może pełnić wcześniej wymienione funkcję? Jeżeli nie to gdzie znajdę przepis o tym mówiący? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

  • Mam takie pytanie, gdzie można uzyskać pomoc po zalaniach spowodowanych lipcowymi ulewami? Czy prosić o pomoc gminę, wojewodę? czytaj dalej»

  • co to jest pomoc de minimis? Kto może się o nią starać? czytaj dalej»

  • witam, jestem w trakcie sprawy rozwodowej, mam małe dziecko a mąż nie płaci na nie alimentów, jak najszybciej uzyskać pomoc? każde wyjście do urzędu to dla mnie kłopot nie mam nikogo kto mógłby (...) czytaj dalej»

  • Witam Mam takie pytanie czy obowiązkiem pracodawcy jest pomoc rodzinie pracownika jeśli coś się stanie i ta rodzina będzie w ciężkiej sytuacji czy jest to dobra wola pracodawcy?Z góry dziękuję (...) czytaj dalej»

  • PROSZĘ O POMOC MIAŁEM WYROK 14 DNI POZBAWIENIA WOLNOŚĆ ALE PO 7 DNIACH ZOSTAŁEM ZWOLNIONY I KARA ZOSTAŁA ZAMIENIONĄ NA OGRANICZENIE WOLNOŚCI Z ODPRACOWANIEM I ODPRACOWAŁEM WSZYSTKO KIEDY NASTĄPI (...) czytaj dalej»

  • Witam Mam pytanie mój kolega został wyrzucony z domu razem chodzimy do szkoły-liceum jak mozna mu pomoc, gdzie powinien sie zgłosić, nie ma gdzie mieszkac ani nie ma pieniędzy czy ma składac pozew (...) czytaj dalej»

  • Witam proszę o pomoc taki typek ktorego znam zaczol mi grozic ze mi lep urwie ale sie uspokoiło ale po 2 tygodniach dostałem wiadomosc ze jak mnie zobaczy to mi lep rozwali i nie wiem co moge z tym (...) czytaj dalej»

  • Witam mam bardzo ciężką sytuacje rodzinną mam trójke dzieci ojeciec nie płaci alimentów pobieram zasiłek rodzinny ale to nie starcza co mogę zrobić?Czy moge starac sie o dodatkowa pomoc zasiłek (...) czytaj dalej»

  • Witam Proszę o pomoc jestem studentką nie mam rodziców troszkę pracuje żeby łapać koniec z końcem mam pytanie czy w mojeje sytuacji mogę liczyć na mieszkanie socjalne jeśli tak co mam zrobić?Bardzo (...) czytaj dalej»

  • Orientujecie się może, czy istnieje coś takiego jak całkowicie darmowa pomoc prawna przez emaila? Pytałem telefonicznie w różnych urzędach czy jest coś takiego, ale najczęściej byłem (...) czytaj dalej»