Długi i upadłość konsumencka

Odpowiedzi w temacie (22)

patrycja.dabkowska

4.10.2016

Odkąd skończyłam 15 lat ciążą na mnie długi po zmarłym ojcu i na ten dzień mam komornika i ponad 80 tysięcy do spłaty. Podkreślam, że nigdy nie byłam zadłużona z własnej winy. Czasami po prostu myślę, że świat mnie nienawidzi i po prostu muszę stąd zniknąć. Słyszałam o upadłości konsumenckiej i mam nadzieję, że ktoś da mi poradę czy nie posiadając żadnego majątku i pracując na najniższa krajową, a mając umowę 3/4 mogę ubiegać się o upadłość konsumencką. Nie mam jak spłacać tych długów, a nie są nawet moje. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

icta

2018-01-05 01:09:52

W odpowiedzi na powyższe posty, proponuję umorzyć wszystkie długi w ramach upadłości konsumenckiej. Jest to tak naprawdę jedyna droga do umorzenia wszystkich zobowiązań, których dłużnik nie jest w stanie spłacić. Nie ma innej drogi poza spłatą, albo umorzeniem części zobowiązań w ramach układu z wierzycielami. Z dniem ogłoszenia upadłości dłużnik uzyskuje odprężenie albowiem żaden z wierzycieli nie może już windykować dłużnika Wierzytelności mogą co najwyżej zostać zgłoszone do masy upadłości. Wszystkie postępowania egzekucyjne zostają zawieszone i umorzone z mocy prawa. Na zakończenie postępowania dłużnik zostaje oddłużony ze wszystkich długów. Dłużnik nie musi posiadać żadnego majątku, a wszystkie koszty w takim wypadku pokrywane są ze skarbu państwa. Jest to najprostsza droga do rozpoczęcia nowego życia. Jeżeli są Państwo zainteresowani upadłością konsumencką proszę skontaktować się z nami pod numerem telefonu: 515587191, lub poprzez naszą stronęwww.icta.pl. W przypadku wątpliwości, które pewnie się pojawiają, albo innych pytań również zachęcamy do kontaktu. Czekamy na Twój kontakt.

Ramseey

2018-01-10 14:40:03

Zobacz sobie też na fanpage na facebooku - https://www.facebook.com/pg/upadlosc.konsumencka.szczecin/reviews/?ref=page_internal. Są tutaj opinie o firmie, która zajmuje się takimi przypadkami jak Twój. Napisz do nich, na pewno pomogą.

Rudyyy

2018-04-04 16:02:14

Nie jesteś pierwszą osobą ,którą spotyka taki los. Moja koleżanka miała podobną sytuacje, na szczęście jej chłopak znalazł w internecie tę kancelarie https://kancelariahilarowicz.pl/ Zgłosiła się do nich po poradę prawną w tej sprawie. Była bardzo zadowolona współpracą więc skontaktuj się nimi, myśle,że będą w stanie pomóc.

zmarecki

2018-04-27 17:11:49

Najlepiej poradź się specjalistów z danej dziedziny. Polecić Ci mogę radców prawnych z gptogatus.pl. Wspólnie ustalicie najkorzystniejsze dla Ciebie wyjście z tej trudnej sytuacji. Nie kombinuj nic na własną rękę, wiem z własnego doświadczenia, że może się to skończyć jeszcze gorzej.

Frodoo

2018-07-29 21:56:20

Polecam panią prawnik Izabelę Kontek z Łodzi. Bardzo dobra specjalistka z prawa gospodarczego i spadkowego, a przy tym opanowana i sympatyczna osoba. Na pewno Ci pomoże w takiej sytuacji - zadzwoń i umów się na konsultację.

JoannaRydz

2018-07-31 22:12:05

Zgłosiłam się niedawno po pomoc do pana mecenasa Igora Klimkowskiego z dość podobnym problemem - byłam zmuszona ogłosić upadłość konsumencką. Pomógł mi przejść przez cały proces. Cała sprawa była dla mnie bardzo stresująca, ale łatwiej mi ją było przetrwać dzięki temu, że wiedziałam, że pomaga mi ktoś konkretny, kto o moje interesy będzie walczył jak lew. Mogę tego pana mecenasa śmiało polecić do tego typu spraw.

Globb

2018-08-14 22:51:48

@Frodoo, znam panią mecenas Kontek i odniosłem takie samo wrazenie co Ty - jest młoda, pełna zapału i bardzo zaangażowana w swoją pracę. Bardzo podobało mi się jej podejście.

Glanz

2018-08-22 22:25:19

Jestem bardzo zadowolona z obsługi moich spraw przez mecenasa Igora Klimkowskiego potwierdzam wszystkie pozytywne opinie o tym adwokacie jest to bardzo skuteczny prawnik wygrywający w sądzie więc mówi to samo za siebie

Zoltanos66

2018-08-25 00:59:59

Również podpisuję się pod poleceniem pana Igora :) Jeden z najlepszych adwokatów jakich spotkałam! świetny człowiek, z dużym zasobem wiedzy i doświadczenia

Wirka

2018-08-26 20:48:37

Dziękuję za polecenie pani Izabeli Kontek - znalazłam namiary na nią w Internecie i byłam konsultacji u niej. Wszystko o czym piszecie jest prawdą - przemiła mecenas, zaproponowała mi bardzo trafne wyjście z mojej sytuacji

Kamila677

2018-09-26 19:54:44

Cześć wszystkim. Zastanawiam się od paru dni nad bardzo podobną kwestią jak ta w temacie. Otóż z winy mojego ojca jestem zadłużona na niemal dwieście tysięcy złoty i już od wielu lat nie jestem w stanie tego spłacić - zarabiam mało, nawet bardzo mało, a teraz na to wszystko pojawiły się jeszcze dzieci i nie wiem jak z tym wszystkim sobie poradzić. Myślałem nad Panią Izabelą Kontek, bo widzę, że ją tu polecacie... A byłby mi ktoś w stanie powiedzieć o niej coś więcej? Ile kosztuje jej pomoc prawna? Pozdrawiam i z góry dziękuję :)

Benez70

2018-09-27 20:51:20

Ja byłem u Pana Igora Klimkowskiego - z tego co wiem współpracuje z Panią Izabelą Kontek, i byłem bardzo zadowolony. Co do cen w kancelarii to zaskakująco niskie. Płaciłem dużo mniej niż u adwokata u którego miałem okazje być wcześniej. Tanio, a dobrze.

AnnaFran

2018-09-30 11:26:24

Kamila, byłem klientem Pani Kontek i muszę powiedzieć, że to rzeczywiście świetna prawniczka. Idź do niej bez obaw, ceny ma bardzo umiarkowane. Myślę, że dużo rozsądniejsze niż u wielu tak naprawdę gorszych adwokatów.... Pozdrowienia i powodzenia ze sprawą :)

basiakarnik

2018-10-01 16:23:05

Pan Igor Klimkowski to taki ciepły i otwarty człowiek! Naprawdę byłam zaskoczona, że prawnik może być aż tak przyjacielsko nastawiony. Dzięki podejściu Pana mecenasa wizyta w kancelarii nie była dla mnie ani trochę stresująca. Wszystko odbywało się spokojnie i bardzo uprzejmie.

PanBednarek

2018-10-01 16:27:22

Witam, jak wygląda z cenami u mecenasa Igora Klimkowskiego? Szukam solidnego i taniego adwokata, a ostatnio bardzo o nim głośno i choć nie ukrywam, że zależy mi na tym by do niego pójść, boję się, że zupełnie zrujnuje to mój budżet. Pozdrawiam wszystkich.

JolaJolieta

2018-10-12 15:45:40

Z tego typu sprawami myśle, że warto udać się do mecenas Izabeli Kontek. Młoda prawniczka, ale naprawdę bardzo zdolna - przy tym wyraźnie tańsza od konkurencji. Wydaje mi się, że nikt inny w Łodzi nie poradzi sobie z tym lepiej niż ona, bo tego typu sprawy to właśnie jej główna specjalizacja.

MarcelinaWlodarczyk

2018-10-17 16:21:45

Cenami u Klimkowskiego się nie przejmuj - jest naprawdę bardzo tanio. Aż dziwne bo prawnik świetny - ciężko znaleźć innych takich specjalistów jak Pan Igor i to nie tylko w Łodzi ale i w Warszawie... Po prostu konkurencji brak :) Umawiaj się śmiało, bo warto.

Dariusz_Hala

2018-10-19 07:35:55

O, fajnie że coraz więcej osób mówi o Panu Igorze. To naprawdę solidny, młody prawnik i trochę rozgłosu z pewnością dobrze mu zrobi :) Zresztą naprawdę zasługuje na niego, bo moim zdaniem prawników w Łodzi na takim poziomie co Pan Igor niestety po prostu brak. Z pewnością warto się umówić. Zwłaszcza póki jest tak tanio :) 600365228 - numer kontaktowy do Pana mecenasa

Samarama

2018-11-13 20:40:11

Ja właśnie idę do Igora Klimkowskiego by pomógł mi w ogłoszeniu upadłości konsumenckiej. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie po mojej myśli i że będzie miło, bo przyznam, że trochę się stresuje :) Na szczęście ten prawnik to pewniak, także pewnie martwie się na wyrost. Dam wam potem znać jak było jeśli chcecie.

Rapakiwi

2018-11-22 12:14:45

Trzymam kciuki :) Pan Klimkowski to świetny specjalista. Myślę, że skoro współpracujesz z nim to naprawę jesteś w dobrych rękach i nie masz czym się martwić. Wszystko na pewno się ułoży!

Elisee

2018-12-01 01:02:03

Ja z kolei korzystałam z pomocy pani Izabeli Kontek - wspaniała specjalistka. Dawno nie widziałam kogos tak zaangażowanego w swoją pracę i chcącego nieść pomoc drugiej osobie. Uzyskałam od niej wszelkie potrzebne informacje, a następnie pomogła mi po kolei przejść przez zakończenie działalności mojej firmy. Polecam

Annakowalska321

2018-12-03 11:45:41

Upadłość konsumencka to bardzo poważny krok. Sama długo zastanawiałam się nad podjęciem tej decyzji, ale to było jedyne sensowne rozwiązanie moich problemów finansowych. Ja ogłosiłam upadłość z pomocą radcy prawnego. Mogę polecić stronę upadlosci24.com.pl

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 21.1.2015

  Nowa upadłość konsumencka

  Już niedługo zacznie obowiązywać ustawa Prawo upadłościowe i naprawcze, ze zmianami w zakresie tzw. "upadłości konsumenckiej".

 • 30.4.2009

  Umorzenie niezaspokojonych zobowiązań upadłego konsumenta

  Nowe przepisy pozwalają zadłużonym spłacić długi w granicach ich możliwości finansowych i uwolnić się od pozostałego długu, który przerasta możliwości finansowe. Po wykonaniu przez (...)

 • 4.5.2009

  Upadłość konsumencka a interesy wierzycieli i innych osób

  Upadłość konsumenta zazwyczaj powoduje, iż wierzyciele nie odzyskają części swych należności. Jednak nowe postępowanie przyspieszy wierzycielom dochodzenie ich należności. Nowa instytucja może (...)

 • 6.12.2016

  Wniosek o ogłoszenie upadłości konsumenckiej

  Postępowanie upadłościowe w sprawach konsumenckich, oprócz oddłużenia upadłego, ma na celu także w pewnym zakresie zaspokoić wierzycieli. Prowadzone jest według przepisów o postępowaniu (...)

 • 24.4.2009

  Plan spłaty wierzycieli upadłego konsumenta

  Zazwyczaj najpierw dłużnik niebędący przedsiębiorcą zostanie zlicytowany (tj przeprowadzona zostanie likwidacja masy upadłości i zaspokojenie wierzycieli z funduszów masy upadłości), a (...)