Moje wykroczenie zostało nagrane przez osobę prywatną. Co dalej?

Odpowiedzi w temacie (0)

PladimirWutin

23.10.2019

Witam, Moja sprawa wygląda następująco. Mój syn jechał ostatnio przez obce miasto i przez nie uwagę minął na przejściu dla pieszych pojazd który ustąpił pieszym pierwszeństwa. Była to droga 3 pasmowa a ja pojazd minął z prawej strony. Popełnił więc wykroczenie. Po paru minutach zatrzymał się na stacji benzynowej na której poszedł do niego pewien człowiek i powiedział że nagrał wszystko i zgłosi na policję. Zakładając że ma rację, co mu grozi i jakie mam możliwości? Z tego co wiem, ten Pan jechał za nim i nagrał wszystko od tyłu. Właścicielem pojazdu jestem ja.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • Czynny żal pozwala uniknąć konsekwencji karnych skarbowych

  Przewidziany w Kodeksie karnym skarbowym skuteczny czynny żal po popełnieniu przestępstwa lub wykroczenia skarbowego (np. w razie niezłożenia deklaracji w terminie czy niezapłacenia należnego podatku) daje (...)

 • Cisza nocna - jakie są następstwa zakłócania ciszy nocnej

  Prawdopodobnie każdy z nas przynajmniej raz w życiu doświadczył przykrych następstw zakłócania ciszy nocnej. Nasz spokojny sen wpływa na sprawne funkcjonowanie organizmu za dnia, dlatego (...)

 • Zmiany w Kodeksie wykroczeń

  Nowelizacja dotyczy zmiany dwóch przepisów Kodeksu wykroczeń, które w obecnym brzmieniu nie spełniają zasady prawidłowej legislacji wskazanej w art. 2 Konstytucji RP. Ustawa (...)

 • Alimenty od dziadków

  Pojęcie obowiązku alimentacyjnego, zostało określone w art. 128 kodeksu rodzinnego i opiekuńczego, jako obowiązek dostarczania środków utrzymania, a w miarę potrzeby także środków (...)

 • Umowa o pracę - Co musisz wiedzieć o umowie o pracę?

  Kodeks pracy wyróżnia następujące podstawowe rodzaje umów o pracę: umowa na okres próbny, umowa na czas określony, umowa na czas nieokreślony. Umowa (...)

NA SKÓTY