e-prawnik.pl Porady prawne

opłata planistyczna a opłata adiacencka - kiedy która?!

Odpowiedzi w temacie (3)

essperanza

20.12.2011

Witam, proszę mi pomóc i wyjaśnić trochę te dwie opłaty, ktora dotyczy czego?! mozna dwa razy zapłacic za to samo?!

Nie znalazłeś odpowiedzi?

olgaaa3

2011-12-20 12:32:18

Gmina pobiera jednorazową opłatę planistyczną wyłącznie wtedy gdy, w następstwie jej działań planistycznych wystąpi wzrost wartości nieruchomości będących przedmiotem zbycia.

bratonia

2011-12-20 13:38:11

Zgodnie z art. 36 ust. 4 ustawy zagospodarowaniu przestrzennym pobierana jest opłata planistyczna.

achacjusz

2011-12-20 14:35:05

Opłata adiacencka pobierana jest z tytułu o którym mówi Art. 98 ustawy.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM