Forum prawne

Policja działała prawidłowo podczas marszu niepodległości 11 listopada 2012 roku?

Czy poważnie tak jak starają sie wmówic nam prawicowcy i osoby rzucające kamieniami, to policja jest winna rozróbie z dnia 11 listopada? http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/marsz;niepodleglosci;poddany;ocenie;policja;dzialala;prawidlowo,33,0,1204001.html Nie było by pałowania i innych ekscesów. A mój znajomy który tam był, powiedział mi że w TV to wygląda jka wyglaa, czyli film akcji, a całe zamieszki trwały góra 15 minut.

2012.11.26 12:35:40

Odpowiedzi w temacie: Policja działała prawidłowo podczas marszu niepodległości 11 listopada 2012 roku? (1)

Zapewne chodzi o funkcjonariuszy w kominiarkach. Mam pytanie, jak tajniacy mają działać jeżeli będzie wiadomo jak wyglądają i jeżeli nie będą mogli działać w cywilnych ciuchach? Bzdura, każdy to wie że się nie da inaczej. Oni mają być od wyłapywania kolesi z tłumu i tyle, nie wyłapią nikogo jak będzie im coś później w tłumie grozić i jak będą znani z twarzy. Argumenty że to policja rzucała racami są dla mnie tak śmieszne jak prezes PiS\'u i tak marne jak szef ONR\'u i NOP\'u.

2012.11.27 9:34:6

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika