e-prawnik.pl Porady prawne

presco windykacja

Odpowiedzi w temacie (0)

seba1974

30.9.2012

szykujemy reportaż o firmie windykacyjnej presco jak działa i oszukuje ludzi i naciaga za zapłate długów canal plusa ,co sa przedanione i niema żadnej podctawy prawnej do egzekwowania .masz taki problem pisz ,AKrajewska@polsat.com.pl

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • szykujemy pozew zbiorowy przeciw firmie presco ,jest juz 20 os,prosze o kontakt zainteresowanych .na email-sebaul@interia.pl .pomoc prawna przez kancelarie adwokacka koksztys , poprowadzi ta sprawe .za (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Byłem zadłużony do Firmy Windykacyjnej Presco w Pile na kwotę 1170 zł. Po rozprawie sądowej Sad uwzględnił moje odwołanie i zasądził mi tylko spłatę samego zadłużenia w stosunku do Firmy (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • ludzie nie dajcie sie rąbac po rogach jestem po swiezej rozprawie ktora z nimi wygralem tak mnie straszyli juz byli bezczelni sprawe mialem w swoim miescie awet nikt sie z presco nie stawil sad mi umozyl (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Atakuje cię Presco dzwoń , przyłają ci pisma dzwoń,pozew o zapłatę- dzwoń, sprawy w sądzie- dzwoń , sprawy u komornika - nie dzwoń. Kontakt Bogdan tel. 60677698 czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Presco - znamy, lepiej jak z każdą windykacją nie zadzierać!!! czytaj dalej»

  (Zobacz 4 odpowiedzi)