Wymeldowanie administracyjne. Pomocy!!

Odpowiedzi w temacie (2)

Damianx

10.5.2018

Witam, Sprawa dotyczy wymeldowania administracyjnego mojego wujka z mojego domu (jestem właścicielem). Wyjechał on 5 lat temu do Anglii i od tamtego czasu nie wraca. Chciałem go wymeldować administracyjnie bo kontaktu jako takiego nie mam. Sprawa już się toczy od 1,5 roku, prowadzi ja pani w gminie. Reasumując: w tym momencie czekam na ustalenie przedstawiciela. Wszystko miało być już na drodze do zakończenia, była wysyłana korespondencja na adres itd. awizo nie odbierane. Ale teraz dostaje informacje od pani że konieczne będzie jeszcze zebranie informacji ze wujek poszukiwany był tez za granica a nie tylko w Polsce i ze będzie to pewnie trwać kolejne 6 miesięcy. Chciałbym prosić was o rade? Czemu się to tak ciągnie? Czy może niby konieczność poszukiwania go listownie również za granicą to nie jest jakaś ściema? Proszę pomóżcie.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

totoro22

2018-08-26 21:18:01

Idź do dobrego prawnika, który będzie potrafił przyspieszyć sprawę i dobrze Cię pokieruje. Mogę od siebie polecić panią Izabelę Kontek. Ma bardzo dobre opinie i dobrze orientuje się w tego typu sprawach.

Lolek4

2018-08-31 18:49:05

A słyszałeś może o Igorze Klimkowskim? W tym przypadku doświadczenie i dokładność prawnika jest bardzo ważna. Dlatego bardzo dokładnie szukałam prawnika do prowadzenia mojej sprawy. To, że zdecydowałam się na pana Igora było strzałem dziesiątkę! jego numer 600 365 228

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE: