Wymeldowanie administracyjne. Pomocy!!

Odpowiedzi w temacie (6)

Damianx

10.5.2018

Witam, Sprawa dotyczy wymeldowania administracyjnego mojego wujka z mojego domu (jestem właścicielem). Wyjechał on 5 lat temu do Anglii i od tamtego czasu nie wraca. Chciałem go wymeldować administracyjnie bo kontaktu jako takiego nie mam. Sprawa już się toczy od 1,5 roku, prowadzi ja pani w gminie. Reasumując: w tym momencie czekam na ustalenie przedstawiciela. Wszystko miało być już na drodze do zakończenia, była wysyłana korespondencja na adres itd. awizo nie odbierane. Ale teraz dostaje informacje od pani że konieczne będzie jeszcze zebranie informacji ze wujek poszukiwany był tez za granica a nie tylko w Polsce i ze będzie to pewnie trwać kolejne 6 miesięcy. Chciałbym prosić was o rade? Czemu się to tak ciągnie? Czy może niby konieczność poszukiwania go listownie również za granicą to nie jest jakaś ściema? Proszę pomóżcie.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

totoro22

2018-08-26 21:18:01

Idź do dobrego prawnika, który będzie potrafił przyspieszyć sprawę i dobrze Cię pokieruje. Mogę od siebie polecić panią Izabelę Kontek. Ma bardzo dobre opinie i dobrze orientuje się w tego typu sprawach.

Lolek4

2018-08-31 18:49:05

A słyszałeś może o Igorze Klimkowskim? W tym przypadku doświadczenie i dokładność prawnika jest bardzo ważna. Dlatego bardzo dokładnie szukałam prawnika do prowadzenia mojej sprawy. To, że zdecydowałam się na pana Igora było strzałem dziesiątkę! jego numer 600 365 228

PanBednarek

2018-09-27 20:15:19

Myślę, że mecenas Klimkowski z taką sprawą poradzi sobie dużo lepiej niż "Pani w gminie". To młody, bardzo bojowy człowiek - na pewno nie odpuści i zaangażuje się stuprocentowo by Ci pomóc. Przekaż mu sprawę, a obstawiam, że nie więcej niż miesiąc i będzie po wszystkim. Tacy specjaliści mają swoje sposoby... dzwoń i spróbuj się do niego umówić, na ten numer co podaje Lolek4.

Brudzinski

2018-09-29 11:09:11

Witam, a jak wygląda z kosztami w kancelarii Pana Klimkowskiego? Przyznam, że jestem już prawie zdecydowany by pójść do niego, bo słyszałem, że to świetny specjalista i bardzo angażuje się w swoje sprawy, ale obawiam się, że zwyczajnie mnie nie stać na jego usługi. Wiadomo, że jeśli coś jest dobre, to też trzeba za to dobrze płacić... Jak to jest w tym przyapdku? Pomożecie?

Wawrzonek

2018-09-30 13:05:28

U Pana Klimkowskiego nie wiem, ale byłem ostatnio u Pani Izabeli Kontek - oboje prawnicy współpracują ze sobą i było naprawdę rozsądnie cenowo. Właściwie za prawnika na takim poziomie jak Pani Izabela byłbym w stanie zapłacic o wiele więcej. To prawdziwa profesjonalistka i przy tym bardzo uprzejma i empatyczna osoba. Pozdrowienia!

DarekJozwiak

2018-10-15 10:08:30

Mi również pomagała niedawno Pani Izabela Kontek i naprawdę sobie chwale. Młoda prawniczka i pewnie dlatego wiele osób obawia się do niej umówić, ale naprawdę moim zdaniem warto się przełamać. Umiejętnościami niczym nie ustępuje starszym kolegą po fachu.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE: