e-prawnik.pl Porady prawne

Wymeldowanie administracyjne. Pomocy!!

Odpowiedzi w temacie (15)

Damianx

10.5.2018

Witam, Sprawa dotyczy wymeldowania administracyjnego mojego wujka z mojego domu (jestem właścicielem). Wyjechał on 5 lat temu do Anglii i od tamtego czasu nie wraca. Chciałem go wymeldować administracyjnie bo kontaktu jako takiego nie mam. Sprawa już się toczy od 1,5 roku, prowadzi ja pani w gminie. Reasumując: w tym momencie czekam na ustalenie przedstawiciela. Wszystko miało być już na drodze do zakończenia, była wysyłana korespondencja na adres itd. awizo nie odbierane. Ale teraz dostaje informacje od pani że konieczne będzie jeszcze zebranie informacji ze wujek poszukiwany był tez za granica a nie tylko w Polsce i ze będzie to pewnie trwać kolejne 6 miesięcy. Chciałbym prosić was o rade? Czemu się to tak ciągnie? Czy może niby konieczność poszukiwania go listownie również za granicą to nie jest jakaś ściema? Proszę pomóżcie.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

totoro22

2018-08-26 21:18:01

Idź do dobrego prawnika, który będzie potrafił przyspieszyć sprawę i dobrze Cię pokieruje. Mogę od siebie polecić panią Izabelę Kontek. Ma bardzo dobre opinie i dobrze orientuje się w tego typu sprawach.

Lolek4

2018-08-31 18:49:05

A słyszałeś może o Igorze Klimkowskim? W tym przypadku doświadczenie i dokładność prawnika jest bardzo ważna. Dlatego bardzo dokładnie szukałam prawnika do prowadzenia mojej sprawy. To, że zdecydowałam się na pana Igora było strzałem dziesiątkę! jego numer 600 365 228

PanBednarek

2018-09-27 20:15:19

Myślę, że mecenas Klimkowski z taką sprawą poradzi sobie dużo lepiej niż "Pani w gminie". To młody, bardzo bojowy człowiek - na pewno nie odpuści i zaangażuje się stuprocentowo by Ci pomóc. Przekaż mu sprawę, a obstawiam, że nie więcej niż miesiąc i będzie po wszystkim. Tacy specjaliści mają swoje sposoby... dzwoń i spróbuj się do niego umówić, na ten numer co podaje Lolek4.

Brudzinski

2018-09-29 11:09:11

Witam, a jak wygląda z kosztami w kancelarii Pana Klimkowskiego? Przyznam, że jestem już prawie zdecydowany by pójść do niego, bo słyszałem, że to świetny specjalista i bardzo angażuje się w swoje sprawy, ale obawiam się, że zwyczajnie mnie nie stać na jego usługi. Wiadomo, że jeśli coś jest dobre, to też trzeba za to dobrze płacić... Jak to jest w tym przyapdku? Pomożecie?

Wawrzonek

2018-09-30 13:05:28

U Pana Klimkowskiego nie wiem, ale byłem ostatnio u Pani Izabeli Kontek - oboje prawnicy współpracują ze sobą i było naprawdę rozsądnie cenowo. Właściwie za prawnika na takim poziomie jak Pani Izabela byłbym w stanie zapłacic o wiele więcej. To prawdziwa profesjonalistka i przy tym bardzo uprzejma i empatyczna osoba. Pozdrowienia!

DarekJozwiak

2018-10-15 10:08:30

Mi również pomagała niedawno Pani Izabela Kontek i naprawdę sobie chwale. Młoda prawniczka i pewnie dlatego wiele osób obawia się do niej umówić, ale naprawdę moim zdaniem warto się przełamać. Umiejętnościami niczym nie ustępuje starszym kolegą po fachu.

JolaJolieta

2018-10-19 12:00:13

A ja akurat byłam u Pana Klimkowskiego i chętnie opowiem co i jak. Generalnie co do opinii to potwierdzam - prawnik wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie. To człowiek, który naprawdę wie co i jak i ma niesamowitą wiedzę prawniczą. Świetnie sie nam razem współpracowało... Co do cen to wcale nie jest drogo. Byłam zdziwiona jak mało policzył sobie za swoją pomoc. Pewnie wynika to z tego, że dopiero od niedawna działa na własną rękę, ale tak naprawdę moim zdaniem za pomoc takiej jakości powinno się płacić o wiele wiele więcej.

Anabena

2018-11-13 21:17:32

Ja w sumie się dziwie , że wciąż tak mało osób o mecenasie Klimkowskim słyszało. Bardzo dobry prawnik i naprawdę za porady prawne, a nawet za dłuższą współpracę liczy sobie MEGA mało. Sam jak się umawiałem to byłem dośc sceptyczny właśnie ze względu na niską cenę, a tym czasem okazało się, że prawnik jest bezkonkurencyjny, a Ci droższi wcale nie są od niego lepsi :) Można się umawiać pod tym numerem 600365228.

Galen

2018-12-01 01:31:34

@DarekJozwiak, w pełni zgadzam się z Twoją opinią - pani mecenas Kontek świetnie sobie radzi na sali sądowej, jest miłą i spokojną osobą, podchodzącą do wszystkiego z chłodnym spojrzeniem, co jest bardzo potrzebne przy wielu typach spraw. Bardzo sobie chwalę współpracę z nią i jak tylko mogę polecam. Klient jest dla niej bardzo ważny.

Lou_mina

2018-12-02 22:32:48

Pani Izabela u mnie akurat prowadziła sprawę rozwodową, ale mogę potwierdzić wcześniejsze uwagi dotyczące jej pracy. Widać, że zależy jej na tym co robi i lubi mieć wszystko dopięte na ostatni guzik. Najlepiej z resztą umówić się na spotkanie i przekonać się samemu.

szefowa_dd

2019-01-31 22:17:31

Myślę, że mecenas Kontek jest bardzo dobrym wyborem w takiej sytuacji - byłam u niej w trochę innej sprawie, ale wiem, że zajmuje się także z sukcesami prawem administracyjnym. Jeśli ktoś może pomóc to na pewno ona.

DanDaw

2019-03-03 03:11:22

Przepraszam ale Państwo radzą korzystać z usług prawnika w takim postępowaniu? To strata pieniędzy.... organ zbada czy osoba opuściła lokal trwale i dobrowolnie jeśli zejdą te przesłanki osoba zostanie w końcu ostatecznie wymeldowana. Dziwi mnie że organ chce prowadzić poszukiwania osoby za granicą? Czy to wynika z wymagań Sądu do którego skierowano wniosek o kuratora do reprezentowania nieobecnego?

ddgnn

2019-04-02 21:09:16

@czubrica13 masz rację, lepiej skorzystać z pomocy prawnika, niż czekać na to, aż urząd wyda jakąś decyzję. Byłem u mecenas Kontek, wprawdzie w sprawie z zakresu prawa budowlanego, ale wiem, ze takimi sprawami również się zajmuje. Na pewno warto wybrać się właśnie do niej - znam ją z polecenia i faktycznie pomaga ludziom.

Lilianna89

2019-05-03 19:16:03

Czym prędzej zgłoś się do dobrego prawnika. Z tego co wiem tego typu sprawami zajmuje się mecenas Igor Klimkowski. Prowadził on moją sprawę podczas której spisał się świetnie. Myślę, że Tobie też pomoże. To najlepszy adwokat z jakim kiedykolwiek miałam okazję współpracować.

Rita711

2019-05-05 17:17:57

Zgłoś się do mecenasa Igora Klimkowskiego. Ma duże doświadczenie w tego typu sprawach i z pewnością ci pomoże. Pan Klimkowski to bardzo sympatyczny, rzetelny i uczciwy człowiek. Świetnie zna prawo i nie da się zagiąć na sali sądowej.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM