e-prawnik.pl Porady prawne

wynagrodzenie miesięczne a umowa o dzieło

Odpowiedzi w temacie ()

poszukująca roz

12.1.2009

Mam pytanie jak rozwiązać płatność dla pracownika naukowego, którego umowa o dzieło obejmuje pięć punktów. Czy jest możliwość wypłaty co miesiąc wynagrodzenia gdy pracownik zakończy część pracy, czy muszą to być oddzielne umowy wypisywane co miesiąc ?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

  • Umowa o dzieło a Urząd Skarbowy Czy z Umowy o dzieło muszę się rozliczać w formie Pitów do urzedu skarbowego? Jestem studentką. Tak! podobnie jak z umową zlecenia. Obowiazek odprowadzenia podatku (...) czytaj dalej»

  • Umowa o dzieło 1. Czy jako zlecający w umowie o dzieło jestem zobowiązany opłacić składkę na ubezp zdrow za wykonawcę? 2. czy istnieje ograniczenie czasowe terminu trwania umowy o dzieło? (emwu) (...) czytaj dalej»

  • Wypowiedzenie umowy o dzieło Około miesiąc temu dostałem pracę, a w zasadzie miała to być umowa o dzieło na okres 3 miesięcy. Zacząłem pracować 1 października i jak do tej pory (24.10) żadnej (...) czytaj dalej»

  • Uległem wypadkowi w pracy Witam,mam ttaki problem,mianowicie uległem wypadkowi w pracy,mam noge w gipsie i rozkawałkowany palec,w firmie pracuje 13 dni,czy przysługuje mi chorobowe płatne na czas (...) czytaj dalej»

  • Przychód z umowy o dzieło, pochodzący z dwóch różnych źródeł. Interpretacja. Witam serdecznie! Najpierw zadam pytanie, a następnie przedstawię pewną sytuację i opiszę własne stanowisko (...) czytaj dalej»