Forum prawne

Prawo na co dzień

5141 tematów
Subfora: Alimenty ,Rozwód i ustanie małżeństwa ,Separacja ,Rodzice a dzieci ,Podział majątku , więcej
Subfora: Świadczenia ,Składki ,Pozostałe ,Archiwum , , więcej
Subfora: Postępowanie administracyjne ,Ruch drogowy ,Zameldowanie / wymeldowanie ,Dla cudzoziemca ,Zmiana nazwiska , więcej
1099 tematów
Subfora: Spadki ,Zachowek ,Odpowiedzialność za długi ,Postępowanie spadkowe ,Podatki w spadkach , więcej
Subfora: Emerytura ,Renta ,Zasiłki ,Składki ,Postępowanie przed ZUS , więcej
Subfora: Spółdzielnia ,Wspólnota ,Ochrona lokatorów ,Mieszkania służbowe ,TBS , więcej
Subfora: Majątkowe ,Osobowe ,Pozostałe ,Archiwum , , więcej
614 tematów
Subfora: Pozwolenie na budowę ,Zagospodarowanie przestrzenne ,Zgłoszenie ,Pozostałe ,Archiwum , więcej
1323 tematów
Subfora: Hipoteka ,Przedawnienie ,Służebności ,Własność i posiadanie ,Zasiedzenie , więcej
3664 tematów
Subfora: Apelacja ,Przestępstwo ,Wykroczenia ,Wyrok ,Zatrzymanie , więcej
Subfora: Apelacja / kasacja / zażalenie ,Dowody ,Egzekucja ,Koszty sądowe ,Pozwy / wnioski , więcej

Prawo w biznesie

2555 tematów
Subfora: Urlopy pracownicze ,Wynagrodzenie ,Obowiązki pracodawcy i pracownika ,Czas pracy ,BHP , więcej
231 tematów
Subfora: Działalność gospodarcza ,Spółka z o.o. ,Spółka cywilna ,Spółka akcyjna ,Spółka jawna , więcej
1094 tematów
Subfora: Pity 2017 ,Podatek dochodowy od osób fizycznych ,Podatek dochodowy od osób prawnych ,Podatek od czynności cywilnoprawnych ,Podatek od nieruchomości , więcej
Subfora: Postępowanie naprawcze ,Postępowanie upadłościowe ,Pozostałe ,Układ w upadłości ,Archiwum , więcej
2636 tematów
Subfora: Zawarcie umowy ,Wykonanie umowy ,Pełnomocnictwo ,Przedawnienie ,Rozwiązanie umowy , więcej
Subfora: Postępowanie administracyjne ,Koncesje i zezwolenia ,Decyzja administracyjna ,Postępowanie sądowo-administracyjne ,Dla cudzoziemca , więcej
264 tematów
Subfora: Kredyty i pożyczki ,Rachunki i rozliczenia ,Obowiązki i uprawnienia banków ,Gwarancje, poręczenie, akredytywy ,Listy zastawne i banki hipoteczne , więcej
Subfora: Pozew ,Przebieg postępowania ,Koszty ,Egzekucja / zabezpieczenie ,Apelacja , więcej
Subfora: Akcje ,Czeki ,Obligacje ,Weksle ,Pozostałe , więcej
Subfora: Zasady ogólne ,Zamawiający i wykonawcy ,Protest i odwołanie ,Procedury udzielania zamówień ,Pozostałe , więcej
Subfora: Prawo autorskie ,Własność przemysłowa ,Archiwum , , , więcej

Ostatnie wpisy

przeniesienie dzierżawy ogródek działkowy ROD

witam, mam pytanie, nabyłem prawo do dzierżawy działki ROD poprzez przeniesienie praw do dzierzawy, na zasadzie umowy przeniesienia praw do działki, której włascicielem jest ROD, z poswiadczeniem ... Zobacz wątek

0 odpowiedzi

2024.10.3 10:15:11

Dodatkowa stawka akcyzy 70% na papierosy powyżej ceny na paczce

Witam,

Mam pytanie dotyczące sprzedaży papierosów po cenie wyższej niż "maksymalna cena detaliczna". Załóżmy, że mam paczkę z 20 szt. papierosów. Maksymalna cena detaliczna to 17,50 zł. ... Zobacz wątek

0 odpowiedzi

2024.10.3 0:58:21

Darowizna dla dalszej rodziny a zachowek dla dzieci spadkodawcy

Uprzejmie proszę o odpowiedź w powyższej sprawie. Z góry dziękuję. ... Zobacz wątek

1 odpowiedzi

2024.10.2 17:51:39

Zwolnienie lekarskie

Cześć,
Z dniem 30 czerwca skończyła mi się umowa o pracę. Od 1 lipca do 15 września byłem na zwolnieniu lekarskim. Od 16 września podjąłem nową pracę. Dostałem wypowiedzenie z dwutygodniowym ... Zobacz wątek

0 odpowiedzi

2024.10.2 9:4:54

Antena między blokami

Przeczytałam milion różnych postów na internecie. Czytałam różne przepisy. Przeszłam nawet przez tysiące wpisów na forum krótkofalowców, na którym dzielą się poradami, jak montować takie ... Zobacz wątek

1 odpowiedzi

2024.9.30 22:36:48

Rozwód, szukam prawnika z Lublina

Adwokat Magdalena Chróścielewska - tylko i wyłącznie. Bez dwóch zdań. Możecie próbować szukać kogoś innego, ale ona jest po prostu najlepsza z najlepszych. Nie ma sobie równych. Ale nie ma ... Zobacz wątek

20 odpowiedzi

2024.9.30 16:55:9

ADWOKAT do sprawy rodzinnej. NAJLEPSZY PILNE!!

Adwokat Magdalena Chróścielewska - tylko i wyłącznie. Bez dwóch zdań. Możecie próbować szukać kogoś innego, ale ona jest po prostu najlepsza z najlepszych. Nie ma sobie równych. Ale nie ma ... Zobacz wątek

13 odpowiedzi

2024.9.30 16:54:52

Adwokat Wrocław

Adwokat Magdalena Chróścielewska - tylko i wyłącznie. Bez dwóch zdań. Możecie próbować szukać kogoś innego, ale ona jest po prostu najlepsza z najlepszych. Nie ma sobie równych. Ale nie ma ... Zobacz wątek

12 odpowiedzi

2024.9.30 16:54:11

ADWOKAT do sprawy rodzinnej. NAJLEPSZY PILNE!!

Adwokat Magdalena Chróścielewska - tylko i wyłącznie. Bez dwóch zdań. Możecie próbować szukać kogoś innego, ale ona jest po prostu najlepsza z najlepszych. Nie ma sobie równych. Ale nie ma ... Zobacz wątek

12 odpowiedzi

2024.9.30 16:53:36

ZOBACZ WIĘCEJ

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika